Pozvánka na roadshow zemí V4 v oblasti Uralu a veletrh cestovního ruchu v Jekatěrinburgu  2021

Pozvánka na roadshow zemí V4 v oblasti Uralu a veletrh cestovního ruchu v Jekatěrinburgu 2021

zář 30 2021 - říj 2 2021
DomůČasově omezené výzvy ke spolupráci a k účasti na akcíchPozvánka na roadshow zemí V4 v oblasti Uralu a veletrh cestovního ruchu v Jekatěrinburgu 2021
Zahraniční zastoupení agentury CzechTourism v Jekatěrinburgu si Vás dovoluje pozvat na 2 workshopy organizované v Čeljabinsku a Jekatěrinburgu /zde společně s tradičním turistickým veletrhem Expotravel/.
Roadshow se koná ve spolupráci s Uralskou asociací turismu, která zájemcům o účast zajistí zvací dopis pro žádost o vízum.
 

Součástí itineráře budou celkem 2 workshopy pořádané v Čeljabinsku a Jekatěrinburgu /zde se společným stánkem zemí V4 na veletrhu Expotravel.  
   
 
V současné nelehké době se nám podařilo tuto akci připravit s vědomím neustále se měnících podmínek a restrikcí, na které bude třeba brát ohled. Nicméně zájem subjektů na Urale setkat se s partnery osobně a vyměnit si zkušenosti z poslední doby je velký.     

(UPDATE: Od 1. 9. se ruší seznam zemí s extrémním rizikem nákazy, které byly označeny černě. Ty se přesunuly do tmavě červené skupiny. Ulehčí se tak podmínky pro návrat neočkovaných do ČR. Osoby vracející se z těchto zemí budou muset vyplnit příjezdový formulář a zároveň před návratem při použití hromadné dopravy podstoupit antigenní nebo PCR test. Karanténa se zkracuje z 10 na 5 dní. Očkovaní se nadále mohou vrátit bez testů a karantény.)

Workshopy budou probíhat formou prezentací zemí V4, následované jednotlivými prezentacemi účastnících se firem.
Na prezentace pak naváže B2B část, v rámci které bude mít každý účastník roadshow k dispozici stolek, kde se prezentuje místním touroperátorům. Stolky budou označeny jménem příslušného subjektu a logem firmy.

Místa, termíny:
30. září – Čeljabinsk
1.-2. října – Jekatěrinburg  


Důležité informace:
Let do Jekatěrinburgu – nejlépe Aeroflotem via Moskvu nebo Turkish Airlines via Istanbul    
30. září – zajištěn transfer do/z Čeljabinska z/do hotelu Park Inn by Radisson 

Přihlášky a propozice naleznete v příloze.

Termín přihlášek: do 10. září 2021 /prochazka@czechtourism.com a ekaterinburg@czechtourism.com/, zde zasílejte i případné dotazy    

Roman Procházka
ředitel zahraničního zastoupení v Jekatěrinburgu
E-mail: prochazka@czechtourism.com