Exportní workshop Francie, Itálie, Španělsko

Exportní workshop Francie, Itálie, Španělsko

srp 4 2021 - srp 4 2021
DomůČasově omezené výzvy ke spolupráci a k účasti na akcíchExportní workshop Francie, Itálie, Španělsko
Zveme vás na další ze série online Exportních workshopů na téma Aktuální situace na zdrojovém trhu. Tentokrát se zaměříme na Francii, Itálii a Španělsko. Se situací na tamních trzích nás seznámí Kateřina Srbková, ředitelka zahraničního zastoupení agentury CzechTourism v Paříži, Markéta Lehečková, ředitelka zahraničního zastoupení agentury CzechTourism v Madridu, a Luboš Rosenberg, ředitel zahraničního zastoupení agentury CzechTourism v Miláně.
Termín konání workshopu je středa 4. srpna 2021 od 10:00 do 11:30. Registraci na workshop prosím proveďte prostřednictvím platformy Eventtia zde: https://live.eventtia.com/en/exportniworkshopfrancieitaliespanelsko. Odkaz pro účast na workshopu Vám bude na základě registrace zaslán nejpozději jeden den před konáním akce. Prosíme vás o průběžnou kontrolu schránky Spam – občas se stává, že náš email bohužel skončí tam.

Program workshopu bude následující:
  • Vývoj pandemie
  • Chuť k cestování
  • Zájem o ČR
  • Zájem o produkty, změna preferencí
  • Aktuality z trhu
Součástí workshopu bude i prostor pro Vaše konkrétní dotazy.

Cílem série workshopů pro profesionály v cestovním ruchu je především přiblížit aktuální situaci na zdrojových trzích. Účast na workshopech je ZDARMA.

1. září se můžete těšit na workshop zaměřený na Skandinávii a Velkou Británii.