Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Google Ads Shopping & Performance Max

Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Google Ads Shopping & Performance Max

15.11.2022 09:00:00 - 15.11.2022 12:00:00
DomůAkademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Google Ads Shopping & Performance Max
Agentura CzechTourism – ve spolupráci se společností Google – realizuje vzdělávací program Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google. V rámci naplánovaného seriálu vás zveme k účasti na jeho šestém dílu s názvem Google Ads Shopping & Performance Max,

Tento díl je součástí listopadového minicyklu, ve kterém se všichni zájemci z branže mohou obeznámit s nejnovějšími trendy nejen ve světě služeb globálního giganta Google (2 školení), ale také důležitého lokálního hráče Sklik (2 školení).

Po seznámení se s Google Ads se soustředíme na Shopping a Performance Max kampaně – u Google sítě jde patrně o nejefektivnější formáty pro eCommerce. Společně si projdeme, jaké podklady jsou zásadní, jak dokážete maximalizovat výsledky z vašich databáz a jak tyto databázy optimalizovat jednoduchým způsobem. Na závěr si řekneme, jak uvedené kampaně škálovat.

Školení povede slovenský marketingový specialista RÓBERT LELKES. Róbert se napříč světem věnuje eCommerce a škálování byznysů v online prostředí, přičemž už několik let působí jako Google Certified Trainer. Za svou práci získal mnoho ocenění – Google Premier Partner Awards Finalist, Digital Pie za Performance a další.

Obsah je přizpůsobený potřebám cílové skupiny.

Pro všechny registrované zájemce je zajištěný online přenos.

Školení proběhne bez finančního ohodnocení poplatků.

Informace

Tato akce je virtuální