Czech Republic Travel Trade Day 2017

Czech Republic Travel Trade Day 2017

26. - 27. 6. 2017 Plzeň

Úspěšný druhý ročník akce Czech Republic Travel Trade Day uspořádala agentura CzechTourism ve spolupráci s městem Plzeň, za podpory Plzeňského kraje a ve spolupráci s partnery – společností České dráhy a pivovarem Plzeňský Prazdroj.
Travel Trade Day začal na konci června 2017 studijními cestami po českých a moravských regionech, které představily nové produkty a destinace spjaté s hlavním komunikačním tématem nadcházejícího roku „100 let příběhu České republiky“. 
Vedle plzeňských highlightů – Velké synagogy a Loosových interiérů se účastníci seznámili také s turistickými cíli v regionu - zámkem Zbiroh, pivovarem v Chodové Plané či poznávacím programem společnosti Bohemia Sekt. Večerní setkání zahraničních a českých účastníků akce hostil pivovar Plzeňský Prazdroj.

CzechTourism propojil přes 70 zahraničních nákupčí (touroperátorů a cestovních kanceláří) z celkem 27 zemí, kteří přijeli s cílem rozšířit svou nabídku služeb a zájezdů do České republiky, s osmi desítkami českých podnikatelů a zástupců regionů. 

Pozvánka
Seznam zahraničních nákupčích
Video