Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Plánování digitální reklamy pro začátečníky

Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Plánování digitální reklamy pro začátečníky

08.06.2023 09:00 GMT +2 - 08.06.2023 11:00 GMT +2
DomůAkademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Plánování digitální reklamy pro začátečníky
Agentura CzechTourism a společnost Google pokračují ve vzdělávacím programu Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google. V rámci probíhajícího seriálu vás zvou k účasti na jeho třináctém dílu s názvem Plánování digitální reklamy pro začátečníky.

Chcete se orientovat v tom, jaké digitální reklamní kanály používat a kdy? Chcete se vyhnout neefektivní útratě? Chcete minimalizovat začátečnické chyby? Dvouhodinová přednáška ucelenou formou vysvětlí, jak v různých platformách digitální reklamy funguje cílení, nákup a dělení reklamních formátů. A zároveň ozřejmí postup, jak vyhodnocovat celkovou úspěšnost reklamních kampaní.

Školení povede ONDŘEJ SLÁMA, specialista na online marketing. Zkušenosti sbíral jak na straně médií, tak jako freelancer, vedoucí SEO týmu v agentuře ve Velké Británii, zakladatel vlastní agentury Inborn, nebo vedoucí marketingových data týmů v různých českých agenturách. Aktuálně nabízí své služby jako konzultant na volné noze, přičemž už několik let školí jako Google Certified Trainer se zaměřením na video reklamu.

Obsah je přizpůsobený potřebám cílové skupiny.

Pro všechny registrované zájemce je zajištěný online přenos. Proto se prosím zaregistrujte, abychom Vám mohli zaslat odkaz pro připojení.

Školení proběhne zdarma.

Informace

Tato akce je virtuální