Akademie marketingu cestovního ruchu/Grow with Google: Marketingový checklist – na co myslet před spuštěním kampaně?

Akademie marketingu cestovního ruchu/Grow with Google: Marketingový checklist – na co myslet před spuštěním kampaně?

27.10.2022 09:00:00 - 27.10.2022 12:00:00
DomůAkademie marketingu cestovního ruchu/Grow with Google: Marketingový checklist – na co myslet před spuštěním kampaně?
Agentura CzechTourism - ve spolupráci se společností Google - realizuje vzdělávací program Akademie marketingu cestovního ruchu/Grow with Google. V rámci společně připravovaného seriálu, který probíhá v pravidelných dvoutýdenních intervalech, si vás dovolujeme pozvat k účasti na jeho čtvrtém dílu s názvem Marketingový checklist – na co myslet před spuštěním kampaně?

Připravit první bannery a zapnout reklamy pro efektivní marketing, to ne celkem stačí. S tímto vědomím si projdeme souhrn všech kroků, které je potřeba vyřešit a nastavit ještě předtím, než se spustí první marketingové aktivity. Nastavení trackingu, sbírání remarketingových dat nebo příprava personalizovaného obsahu dle chování uživatelů. Aby nám nechyběli data!

Workshop povede slovenská marketingová manažerka a mentorka VIKTÓRIA MARGITOVÁ. Viktória pracuje jako Key Account Manager v košické digitální agentuře Promiseo. V oblasti online marketingu působí už bezmála deset let - vedla desítky projektů od malých lokálních start-upů až po nadnárodní korporáty. Začínala tvorbou textů, pak dlouhodobě fungovala jako Social Media Specialist, a její aktuální náplní je především komunikace s klíčovými klienty agentury. Je odpovědná za dodání, vyhodnocení a kvalitu kampaní. Současně, jako Google Certified Trainer, vede desítky kurzů, které zájemcům z různých branží pomáhají zorientovat se v marketingové sféře.

Obsah je přizpůsobený potřebám cílové skupiny a navazuje na předcházející díl.

Pro všechny registrované zájemce je zajištěný online přenos.

Školení proběhne bez finančního ohodnocení poplatků.

Informace

Tato akce je virtuální