Spuštěny přihlášky na cestovatelské ceny Marco Polo

Spuštěny přihlášky na cestovatelské ceny Marco Polo

DomůAktualitySpuštěny přihlášky na cestovatelské ceny Marco Polo
Letos proběhne již třetí ročník předávání cen Tourism Award Marco Polo v rámci spolupráce platformy 17+1 v cestovním ruchu (spolupráce 17 zemí střední a východní Evropy s Čínou). Stejně jako v předchozích letech se budou udělovat zlaté, stříbrné a bronzové certifikáty, které zohlední přínos soukromých podniků se sídlem ve střední a východní Evropě.

Zúčastnit se mohou touroperátoři a cestovní agentury, které uspořádaly okružní zájezd pro čínské turisty, zaměřující se na středoevropskou a východoevropskou historii, tradice, kulturu či specifickou zájmovou skupinu cestujících. Tyto zájezdy by měly zahrnovat návštěvu nejméně tří zemí střední a východní Evropy. Tento rok bude mezinárodní porota klást větší důraz na udržitelnost a ekologické aspekty produktu a také na to, zda je zájezd navržen s ohledem na respektování místních obyvatel.

„Přestože nyní zažívá oblast cestovního ruchu v důsledku celosvětové pandemie velké potíže, náš cíl je zaměřit se na budoucnost. Naším přáním je znovuzrození a oživení turismu, a proto hledáme ty nejlepší zájezdy pro čínské turisty, které zůstaly minulé dva roky bez povšimnutí. Vzhledem k okolnostem jsme rozšířili časové období, a to na cesty, které se uskutečnily od ledna 2018“, říká Zsuzsanna Vincze z Tourism Coordination Centre v Budapešti.

Kromě tradiční kategorie Tourism Award Marco Polo jsou dále velmi vítány i hotely, které se mohou ucházet o titul Čestného uznání za poskytování služeb pro čínské turisty.

Vítězové soutěže získají možnost propagace prostřednictvím komunikačních kanálů a partnerské sítě TCC na dobu 1 roku. Certifikát „Produkt oceněný Marco Polo s doporučením Číny – spolupráce v oblasti cestovního ruchu v zemích střední a východní Evropy“ bude vítěze odlišovat od konkurence po celý rok.

Plné znění pravidel (v českém i anglickém jazyce), formulář přihlášky a další informace (v anglickém jazyce) naleznete v příloze. Přihlášky je možné podávat od 15. března do 30. června 2021 na e-mailovou adresu: tcc@mfga.gov.hu. V případě jakýchkoliv dotazů či potřeby pomoci s vyplňováním a podáváním přihlášek se neváhejte obrátit na TCC na výše uvedené emailové adrese.

Více info http://www.ceenter-china.com/about-ceec

TAMP Guidlines 2021
TAMP ELIGIBILITY AND EVALUATION CRITERIA 2021
Pravidla soutěže čj
Pravidla soutěže aj
Přihláška aj
Přihláška pro hotely