Akademie marketingu cestovního ruchu/Grow with Google: Kreativní Brand building. Budování značky (osobní & firemní)

Akademie marketingu cestovního ruchu/Grow with Google: Kreativní Brand building. Budování značky (osobní & firemní)

29.09.2022 09:00:00 - 29.09.2022 12:00:00
DomůAkademie marketingu cestovního ruchu/Grow with Google: Kreativní Brand building. Budování značky (osobní & firemní)
Agentura CzechTourism realizuje ve spolupráci se společností Google vzdělávací program pod názvem Akademie marketingu cestovního ruchu/ Grow with Google. V rámci společně naplánovaného seriálu, který probíhá v pravidelných dvoutýdenních intervalech si vás dovolujeme pozvat k účasti na jeho druhém díle s názvem Kreativní Brand building. Budování značky (osobní & firemní).

Rozpoznatelnost světových brandů není o jiných marketingových nástrojích, které dané značky používají, ale v kreativitě a obsazení si témat, o kterých mluví. Každá značka je jako osoba – má svůj styl, svůj jazyk, své hodnoty, své barvy, svoji osobnost. Jako budovat silný světový brand s nezaměnitelnou vizuální a hodnotovou identitou? Jde o interaktivní workshop: o trendech se bude nejen debatovat, ale účastníci, aktivní profesionálové z branže, si je rovnou vyzkouší aplikovat do praxe.

Workshop povede slovenská podnikatelka, mentorka a autorka Michaela Králiková. Michaela se stala známou díky účasti v česko-slovenské televizní šou Masterchef, po které vedla kurzy vaření, hostovala v televizních pořadech, účinkovala v reklamních kampaních a vydala vlastní kuchařskou knihu. Následně otevřela síť bistro kaváren a výrobu koláčů Králiková Cafe & Cakes a Manufacture. Vlivem pandemie a rozvodu odešla z kavárenského průmyslu a své podnikání transformovala do online prodeje a poradenství v podnikání - momentálně pracuje v agentuře Effectix ako kreativní copywriter a ideamaker. V aktuálním roce se stala Google Certifikovanou Trenérkou pro podnikání a soft skills. Dělá školení, kurzy a přednášky, mentoruje a přednáší na témata duševního zdraví, osobnostního rozvoje a budování osobní značky.

Pro všechny zájemce bude zajištěn online živý přenos. Proto se prosím zaregistrujte, abychom Vám mohli zaslat odkaz pro připojení.

Školení proběhne bez finančního ohodnocení poplatků.