Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Google Analytics 4

Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Google Analytics 4

24.11.2022 09:00 GMT +1 - 24.11.2022 12:00 GMT +1
DomůAkademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Google Analytics 4
Agentura CzechTourism – ve spolupráci se společností Google – realizuje vzdělávací program Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google. V rámci společného seriálu vás zveme k účasti na jeho sedmém dílu s názvem Google Analytics 4.

Google Analytics 4 (GA4) je novou generací služby Analytics, která shromažďuje data založená na událostech z webů i aplikací. Naše školení nabízí základní „interpretační“ kurz webové analytiky. Pokud chcete GA4 pochopit a prakticky ovládnout na uživatelské úrovni, chcete se orientovat v metrikách, umět si vyhodnotit svou reklamní kampaň, ověřit své hypotézy, najít slabá místa na webu nebo sestavit vlastní reporty, tak je určený i pro vás,

Školení povede JAN TICHÝ, přední český odborník na online marketing, cross-channel strategie, webovou a datovou analytiku. Je spoluvlastníkem digitální agentury Taste – jako Chief Product Officer je odpovědný za strategický, produktový a znalostní rozvoj. Vede pravidelné veřejné kurzy, firemní školení na míru a přednáší, přičemž už několik let působí jako Google Certified Trainer.

Obsah je přizpůsobený potřebám cílové skupiny.

Pro všechny registrované zájemce je zajištěný online přenos. Proto se prosím zaregistrujte, abychom Vám mohli zaslat odkaz pro připojení.

Školení proběhne bez finančního ohodnocení poplatků.

Informace

Tato akce je virtuální