Akademie marketingu cestovního ruchu: Principy učící se organizace v oblasti cestovního ruchu

Akademie marketingu cestovního ruchu: Principy učící se organizace v oblasti cestovního ruchu

06.12.2022 10:00:00 - 06.12.2022 13:00:00
DomůAkademie marketingu cestovního ruchu: Principy učící se organizace v oblasti cestovního ruchu
V rámci seriálu Akademie marketingu cestovního ruchu představujeme první díl zaměřený na inovace v oblasti služeb a řízení. Jeho hlavním tématem bude zavádění principů učící se organizace v oblasti cestovního ruchu.

"Učící se organizace" je poměrně mladý termín; označuje však postupy, jimiž se řídily mnohé úspěšné společnosti již v dávné minulosti. Pro mnohé z nich je ovšem v současnosti zavádění celého konceptu náročným procesem, a často si kvůli tomu najímají celé skupiny odborníků, kteří jim s tím mají pomoct. Aktuálně platí, že zavádění zmíněných principů představuje jednu ze zásadních netechnologických inovací v oblasti managementu. Skutečná implementace principu "učící se organizace" totiž často vyžaduje něco zásadní - změnu celé organizační kultury.

Přednášku doplněnou kratším workshopem povede MICHAL ŠEDIVÝ, odborník na management inovací. Michal se věnuje ambiciózním kreativním projektům a má dlouholetou zkušenost s jejich řízením napříč různými obory. Pracoval pro velké nadnárodní korporace, malé agilní společnosti, ale i pro veřejné organizace, včetně státní správy. Věnoval se také různým projektům v oblasti kulturní, a působil v institucích zaměřených na rozvoj cestovního ruchu. Hovoří anglicky a německy, domluví se španělsky. Více info na: https://www.openhousepraha.cz/michal-sedivy/?

Obsah je přizpůsobený potřebám cílové skupiny - profesionálům v oblasti kulturních a paměťových institucí.

Pro registrované zájemce je zajištěné online připojení.

Školení je pro účastníky zdarma.

Informace

Tato akce je virtuální