House of Lobkowicz

House of Lobkowicz

Vytváříme jedinečné kulturní zážitky


Věříme, že úspěch akce závisí na osobním závazku vytvořit pro klienta nezapomenutelný zážitek. Ať už se jedná o dynamickou korporátní akci, elegantní a emocemi protkaný svatební den nebo zajímavé filmové lokace, House of Lobkowicz je ideálním partnerem.
 
Od roku 1993 naplánoval a uspořádal náš profesionální tým tisíce akcí, a to na celkem 4 exkluzivních rodinných lokalitách: Lobkowiczkém paláci na Pražském hradě, hradě Střekov, zámku a vinařství v Roudnici nad Labem a v neposlední řadě na zámku Nelahozeves.
 
Právě Nelahozeves nyní přitahuje pozornost jako lokalita s dynamicky se rozvíjejícím potenciálem. Zámek se nachází pouhých 30 minut jízdy z centra Prahy. Renesanční skvost na břehu Vltavy nabízí prostory plné historie, umění a zároveň klid přírody v blízkém okolí. Díky svému genius loci je zámek Nelahozeves ideálním místem pro slavnostní příležitosti, stejně jako pro obchodní jednání. Využít můžete salonky prvního patra, nádvoří, zámecké sklepení nebo zahradu. Atmosféru dotváří nejstarší soukromě vlastněná sbírka v České republice.
 
Od jara 2024 obohatíme naše portfolio v této lokalitě jen 20km od Prahy také o Rodný dům Antonína Dvořáka.
 
Původně barokní rodný dům slavného českého skladatele Antonína Dvořáka, nacházející se v blízkosti nelahozeveského zámku, představuje velmi důležitou destinaci pro milovníky hudby z celého světa. Správu areálu skladatelova rodného domu převzala v roce 2019 nezisková společnost Lobkowicz Collections, o.p.s., která nyní připravuje jeho proměnu v hudebně zaměřené a kulturně-zážitkové centrum. Rodný dům Antonína Dvořáka je ideálním místem pro vaše akce, ať už se jedná o schůzi správní rady, váš teambuilding nebo třeba oslavu narozenin či svatbu.
 
V House of Lobkowicz sdílíme minulost a tvoříme budoucnost. Pojďte s námi tvořit i vy!

Adresa:

Lobkowicz Events Management, s.r.o.
Jiřská 3
119 00 Praha 1
Česká republika

Kontaktní infomace:

Web: www.lobkowicz.cz
Tel: +420 775 934 321; +420 702 201 145
E-mail: sales@lobkowicz.cz
 

Welcome to The Lobkowicz Palace

Non-Fungible Castle 2022: After Movie

Events at the Lobkowicz Palace, Prague