Filipínská roadshow a veletrh k obnově lukrativního trhu

Filipínská roadshow a veletrh k obnově lukrativního trhu

led 30 2023 - úno 5 2023
DomůČasově omezené výzvy ke spolupráci a k účasti na akcíchFilipínská roadshow a veletrh k obnově lukrativního trhu
Zahraniční zastoupení agentury CzechTourism v Soulu s působností pro Filipíny zve k účasti na roadshow DISCOVER CZECH REPUBLIC AGAIN 2023 ve dnech 30.1.-1.2. a k navazující české prezentaci na veletrhu PTAA 2022 (3.-5. února), které jsou organizovány v rámci projektu ekonomické diplomacie PROPED.
Roadshow Discover Czech Republic nabídne tři matchmakingové semináře a workshopy s filipínskými cestovními kancelářemi a operatory k obnově trhu a zejména spolupráci s lokálními incomingovými operatory a DMC na cestování filipínských incentivních turistů, bohatých rodin a skupin.

ZZ Korea připravilo workshop na Cebu, který proběhne 30. ledna v hotelu Radisson Cebu. Následující den, 31. ledna, proběhne workshop s agenty z oblasti kolem letiště Clark v hotelu Widus. Roadshow uzavře 1. února velký workshop v Makati oblasti Manily pro hlavní představitele trhu (Makati Diamond Residence).   

Účastníci roadshow se mohou přihlásit rovněž na český stánek B2B části veletrhu PTAA TravelTour Expo, který se koná pravidelně před začátkem hlavní sezóny v SMX Convention centru v Manile (Pasay Bay). PTAA je hlavní asociace cestovních kanceláří a operátorů na Filipínách, která pořádá vždy zkraje února prodejní veletrh. Jeho součástí je I iTTE – B2B veletrh sloužící pro mezinárodní operatory a zahraniční partnery k prezentaci destinací, katalogů či svých služeb pro lokální partnery.
Web: https://www.facebook.com/PTAA-TravelTour-Expo-2023-316125265237670/?mibextid=LQQJ4d

Cena za sdílený sektor v rámci stánku je: 6750 Kč + DPH 21 %.

Kapacita na veletrhu v rámci sdíleného prostoru : max. 3 společnosti.

V ceně poplatku je informační pult a židle na stánku ČR, badge a zápis do on-line katalogu. Podmínky jsou platné pro jeden subjekt. Náklady spojené s cestou a ubytováním si hradí účastník sám.

V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání Vaší závazné přihlášky nejpozději do 10. 1. 2023.
 
Pro případné dotazy jsme Vám k dispozici na níže uvedené adrese:
 
Mgr. Michal Procházka
ředitel CzechTourism Korea
Tel.: +82 10 7326 4123 (WhatsApp)
E-mail: prochazka.m@czechtourism.com