Pozvánka na open-air prezentaci Sommerfest v Berlíně

Pozvánka na open-air prezentaci Sommerfest v Berlíně

čvn 21 2022 - čvn 21 2022
DomůČasově omezené výzvy ke spolupráci a k účasti na akcíchPozvánka na open-air prezentaci Sommerfest v Berlíně
Zahraniční zastoupení agentury CzechTourism v Německu si Vás dovoluje pozvat ke společné prezentaci na open-air akci organizované spolkovým státem Durynsko v Berlíně dne 21. 6. 2022. Skvělá příležitost pro bezplatné představení konkrétního turistického regionu či města.

Sommerfest má podobu neformální networkingové akce, které zastoupení státu Durynsko v německé metropoli každoročně pořádá pro své VIP partnery, politiky a média. Letos se po dvouleté odmlce bude konat 21. 6. 2022 v centru Berlína na náměstí Zietenplatz. Díky společné adrese se akce účastní od roku 2018 také Česká republika.

CzechTourism Německo nyní hledá pro společnou prezentaci jednoho partnera, který během jednoho večera bude moci v příjemné a neformální atmosféře představit svou nabídku ca 2 tisícům hostům zvaným zastoupením Durynska. Akce je určena pro nekomerční partery – regiony, města, podmínkou je nabídka atraktivního programu viz níže. CzechTourism Německo si vyhrazuje právo na výběr nejvhodnějšího partnera.

Termín a průběh Sommerfest 2022:
Místo konání: Berlín, Zietenpl.  – naproti ambasádě ČR v Berlíně
Datum: 21. června 2022 od 16.00 do 24.00
Program: Tématem ročníku je motto Zusammen wachsen (Rosteme společně), představována bude akce MS v biatlonu, kde bude Durynsko v roce 2022 pořadatelem. Česká strana se může propojit na téma aktivní dovolená nebo na naše aktuální téma tradice a gastronomie. Kulinářská nabídka regionu bude akcentovat tradiční Bratwurst a pivo, které zde bude k dispozici zdarma na více stáncích. Pro představu přikládáme fotodokumetaci z roku 2019, kde bylo partnerem město Brno, které se zde představilo jako Brno – Berlin – Bauhaus a jako doprovodný program byly připravovány míchané české signature drinky.
 
V rámci účasti organizátor zajistí:
  • prezentační stánek o velikosti ca. 12 m2 s logem #VisitCzechRepublic
  • vystavovatelský pult a barové židle
  • veškeré náklady k zajištění provozu stánku (elektřina, voda)
Cena za účast: bezplatná.
Partner si hradí sám přepravu na místo, přepravu propagačních materiálů, doprovodný program.
 
Upozornění: vycházíme z faktu, že se akce podle současných pravidel bude konat, a to v souladu s aktuálním hygienickým konceptem. Není nicméně vyloučeno, že se hygienická opatření mohou v průběhu příprav změnit a akce bude přesunuta nebo zrušena.

V případě Vašeho zájmu o účast se přihlaste emailem na: berlin@czechtourism.com
Uzávěrka přihlášek: 25. dubna 2022

KAPACITA PŘEDBĚŽNĚ NAPLNĚNA!
  
Více informací:
 
Barbora Fajkusová
manažerka CzechTourism Německo
e-mail: berlin@czechtourism.com
tel.: +49 30 204 47 70

Sommerfest 2019, stánek Brna