Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Digitální strategie pro firmy

Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Digitální strategie pro firmy

01.12.2022 09:00:00 - 01.12.2022 12:00:00
DomůAkademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Digitální strategie pro firmy
Agentura CzechTourism – ve spolupráci se společností Google – realizuje vzdělávací program Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google. V rámci společného seriálu vás zveme k účasti na jeho osmém dílu s názvem Digitální strategie pro firmy.

Těží váš byznys ze svého marketingu na internetu dostatečně? Digitál je král a my si ukážeme, jako by měl fungovat na maximum, třeba díky účinné strategii. Přejdeme si principy vstupních analýz, obsahu komunikace a kanálů. A možná že vymyslíme i kreativní cesty, jak zaujmout vaše potenciální zákazníky.

Školení povede MILAN MARKOVIČ, člověk s vášní pro digitální strategii a brand-building a zároveň dvojnásobný Google Certified Trainer. Své znalosti a bohaté zkušenosti uplatňuje při strategickém poradenství, mentoringu a přednáškách. Je lídrem agentury Effectix na Slovensku, kde vede tím 25 specialistů na SEO, PPC, sociální média a kreativu. Její parketou je pomoc domácím a zahraničním značkám – zorientovat se v datech, pochopit složité problémy jednoduchou perspektivou a následně vytvářet kampaně, které fungují.

Obsah je přizpůsobený potřebám cílové skupiny.

Pro všechny registrované zájemce je zajištěný online přenos. Proto se prosím zaregistrujte, abychom Vám mohli zaslat odkaz pro připojení.

Školení proběhne bez finančního ohodnocení poplatků.

Informace

Tato akce je virtuální