Výzva k partnerské spolupráci na propagaci bezbariérového cestovního ruchu

Výzva k partnerské spolupráci na propagaci bezbariérového cestovního ruchu

lis 16 2022 - pro 31 2023
DomůCeloroční výzvy ke spolupráciVýzva k partnerské spolupráci na propagaci bezbariérového cestovního ruchu
Agentura CzechTourism vyhlašuje výzvu k partnerské spolupráci na propagaci bezbariérového cestovního ruchu na domácím trhu a v zahraničí.
V rámci podpory bezbariérového cestovního ruchu na domácím i zahraničním trhu hledáme poskytovatele služeb v cestovním ruchu, jejichž služby jsou vhodné pro osoby s různými druhy postižení (např. osoby se sníženou pohyblivostí, osoby se zrakovým nebo sluchovým postižením).

Výzva je určená cestovním kancelářím a agenturám, hotelů, restauracím, průvodcům a dalším relevantním B2B subjektům v cestovním ruchu, které poskytují služby v oblasti bezbariérového cestovního ruchu.

Nabídka:
Zveřejnění kontaktních údajů na webu VisitCzechRepublic, marketingová podpora v rámci workshopů, seminářů, webinářů a dalších kampaní zaměřených na bezbariérový cestovní ruch, pořádaných zahraničními zastoupeními CzechTourism.

Podmínky:
Nezbytnou podmínkou účasti v projektu je schopnost zajištění kompletních služeb alespoň pro 1 cílovou skupinu bezbariérového cestovního ruchu (osoby s postižením pohybového ústrojí, osoby se zrakovým postižením, osoby se sluchovým postižením). Podmínkou v případě incomingu je schopnost zaměstnanců komunikovat alespoň v jednom světovém jazyce (angličtina/němčina), schopnost zajištění tlumočnických služeb a asistence pro zahraniční klientelu.  

Termín: bez časového omezení
 
V případě, že splňujete výše uvedené podmínky a máte zájem o spolupráci, vyplňte, prosím, registrační formulář.
 
Ochrana osobních údajů:
Zasláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů, které jsem uvedl/a v přihlášce, a to zejména pro marketingové účely, včetně zveřejnění na webech CzechTourism a v katalogu používaném na B2B akcích (veletrhy, prezentace, workshopy) v zahraničí, a za tímto účelem souhlasím i s poskytnutím těchto údajů třetím osobám. 
 
Pro více informací kontaktujte:
Eva Šetková
Experience manažer
E-mail: setkova@czechtourism.cz
Mobil: +420 774 784 702