Výzva k partnerské spolupráci na propagaci Medical Tourism

Výzva k partnerské spolupráci na propagaci Medical Tourism

kvě 26 2022 - pro 31 2022
DomůCeloroční výzvy ke spolupráciVýzva k partnerské spolupráci na propagaci Medical Tourism
Agentura CzechTourism vyhlašuje výzvu k partnerské spolupráci při propagaci Medical Tourism na domácím trhu a v zahraničí.

Výzva je určená B2B subjektům poskytujícím služby v oblasti Medical Tourism (zajištění lékařských zákroků a vyšetření v českých zdravotnických zařízeních pro zahraniční klienty).

Nabídka:
Zveřejnění kontaktních údajů na webu CzechTourism, marketingová podpora v rámci workshopů, seminářů, webinářů a dalších kampaní zaměřených na Spa&Medical, pořádaných zahraničními zastoupeními CzechTourism.
Podmínkou účasti v projektu je schopnost ošetřujícího personálu komunikovat alespoň v jednom světovém jazyce (angličtina/němčina), schopnost zajištění tlumočnických služeb a asistence pro zahraniční klientelu. Další nezbytnou podmínkou je zajištění otázky úhrady zdravotních výkonů od zahraničních klientů ze strany B2B partnera.
 
Termín: bez časového omezení
 
Podmínky účasti:
Zájemci o zařazení do projektu vyplní online přihlášku o spolupráci a zašlou na níže uvedený kontakt.
 
Ochrana osobních údajů:
Zasláním formuláře vyjadřuji souhlas se zpracováním osobních údajů, které jsem uvedl/a v přihlášce, a to zejména pro marketingové účely, včetně zveřejnění na webech CzechTourism a v katalogu používaném na B2B akcích (veletrhy, prezentace, workshopy) v zahraničí, a za tímto účelem souhlasím i s poskytnutím těchto údajů třetím osobám.

Přihláška ke spolupráci na propagaci Medical Tourism
 
Pro více informací kontaktujte:
Alena Kudílková
Pověřená řízením produktu lázeňství
 
E-mail: kudilkova@czechtourism.com
Mobil: +420 777 702 780