Výzva k partnerské spolupráci na propagaci udržitelného cestovního ruchu

Výzva k partnerské spolupráci na propagaci udržitelného cestovního ruchu

pro 30 2022 - led 31 2025
DomůCeloroční výzvy ke spolupráciVýzva k partnerské spolupráci na propagaci udržitelného cestovního ruchu
Agentura CzechTourism vyhlašuje výzvu k partnerské spolupráci na propagaci udržitelného cestovního ruchu na domácím trhu a v zahraničí.
V rámci podpory udržitelných forem cestovního ruchu na domácím i zahraničním trhu hledáme poskytovatele služeb v cestovním ruchu, kteří kladou důraz na udržitelnost, aktivněji ji propagují a jejichž služby jsou vhodné pro osoby, vyhledávající udržitelnější způsob trávení své dovolené po ČR.
 
Výzva je určená:
Subjektům nabízejícím udržitelné ubytování, kteří
  • disponují ekologickou certifikací či jiným národním/mezinárodním udržitelným oceněním nebo se aktivně prosazují o udržitelný provoz a aktivně jej propagují na svých webových stránkách,
  • nabízejí návštěvníkům udržitelné služby (např. nabíjecí stanice na elektromobil, nabídka veganského či vegetariánského menu apod.),
  • snaží se dodržovat zero-waste principy a eliminují jednorázové obaly,
  • mají webové stránky minimálně v českém a anglickém jazyce. 
Restauracím a dalším gastro podnikům, které
  • se prosazují o udržitelný provoz a aktivně jej propagují na svých webových stránkách, 
  • kladou důraz na lokální gastronomii a převážně odebírají suroviny od českých výrobců/farmářů, či mají vlastní bio produkci,
  • se snaží o odběr masa z regulovaných bio chovů,
  • snaží se dodržovat zero-waste principy a eliminují jednorázové obaly,
  • dále veganské a vegetariánské restaurace,
  • mají webové stránky minimálně v českém a anglickém jazyce.
Nabídka
Po vyhodnocení žádostí bude navržena vhodná forma propagace a kanály propagace (zveřejnění kontaktních údajů a propagace nabídky na webu VisitCzechia v rámci udržitelného cestovního ruchu, či na stránkách Kudy z nudy pro domácí cestovní ruch). Možnost dlouhodobé spolupráce v rámci dalších aktivit CzechTourism na podporu domácího a příjezdového cestovního ruchu.

Prezentace na portálech Kudy z nudy a Visitczechia je zdarma, jedinou podmínkou je umístění banneru či loga s odkazem www.kudyznudy.cz, www.visitczechia.com na webových stránkách provozovatele. Loga a bannery i s html kódem si můžete stáhnout přímo zde (VisitCzechia) nebo zde (Kudy z nudy).

Termín: bez časového omezení
 
V případě, že splňujete výše uvedené podmínky a měli byste zájem o spolupráci s CzechTourism, kontaktujte Terezu Kadlecovou:

Ing. Tereza Kadlecová
Product Manager
E-mail: kadlecova@czechtourism.cz
Mobil: +420 777 702 784