Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Jak vést týmy a skupiny?

Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Jak vést týmy a skupiny?

08.12.2022 09:00 GMT +1 - 08.12.2022 12:00 GMT +1
DomůAkademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Jak vést týmy a skupiny?
Agentura CzechTourism – ve spolupráci se společností Google – realizuje vzdělávací program Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google. V rámci společného seriálu vás zveme k účasti na jeho devátém dílu s názvem Jak vést týmy a skupiny?

Jak správně řídit diskusi? Jak využívat metody kreativního řešení úloh? Jak moderovat pracovní poradu? Naše interaktivní setkání nabízí nemálo užitečných přístupů. V předvánočně uvolněné náladě se podíváme na to, jak vést pracovní skupinu od malých porad až po strukturovanou facilitaci větších projektů.

Školení? Trénink? Workshop? Přednáška? Nechte se překvapit! Nicméně, slovenská lektorka, mentorka a facilitátorka ALEXANDRA KELLO zažila za 20 let v branži mnoho situací, které byli nejen náročné, ale také plné radosti z kreativního přístupu. Zúčastnilo se jich více než 10 000 lidí z firemního segmentu, neziskového sektoru a školského prostředí. V roce 2017 založila značku Kreatívne myslenie, přičemž působí i jako Google Certified Trainer for Business & Soft Skills.

Obsah je přizpůsobený potřebám cílové skupiny.

Pro všechny registrované zájemce je zajištěný online přenos. Proto se prosím zaregistrujte, abychom Vám mohli zaslat odkaz pro připojení.

Školení proběhne bez finančního ohodnocení poplatků.

Informace

Tato akce je virtuální