Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Tvorba strategie expanze

Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Tvorba strategie expanze

26.01.2023 09:00 GMT +1 - 26.01.2023 12:00 GMT +1
DomůAkademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google: Tvorba strategie expanze
Agentura CzechTourism – ve spolupráci se společností Google – pokračují i v novém roce ve vzdělávacím programu Akademie marketingu cestovního ruchu/Digitální garáž Google. V rámci probíhajícího seriálu vás zveme k účasti na jeho jedenáctém dílu s názvem Tvorba strategie expanze.

Obecná analýza trhu. Obecná analýza segmentu. Analýza klíčových slov. Analýza cílové skupiny. Analýza konkurence. Příprava týmu na expanzi. Tvorba webu. Strategie prodeje a online marketingu. Stanovení cílů a vyhodnocování expanze. Expandovat do zahraničí je možné bez přípravy, případně po stanovení alespoň základní strategie. Nás bude, samozřejmě, zajímat ten druhý způsob.

Workshop povede MILAN FIALA, český specialista na mezinárodní online marketing a online expanzi do DACH regionů. Jeho práce s klienty je obvykle strukturovaná - od přípravné fáze expanze (tvorba analýz, strategie expanze, lokalizace webu, rozpočtování a nastavení cílů) až po realizaci prvních online marketingových kampaní. Od roku 2022 je Google certifikovaným trenérem.

Obsah je přizpůsobený potřebám cílové skupiny.

Pro všechny registrované zájemce je zajištěný online přenos. Proto se prosím zaregistrujte, abychom Vám mohli zaslat odkaz pro připojení.

Školení proběhne bez finančního ohodnocení poplatků.

Informace

Tato akce je virtuální