Czechia Travel Trade Day Brno 2023

Czechia Travel Trade Day Brno 2023

24. - 25. 4. 2023 Brno

Již šestý ročník nejvýznamnější incomingové akce v cestovním ruchu v Česku "Czechia Travel Trade Day" se konal v termínu 24. a 25. dubna 2023 v Brně. Akci pod záštitou ministra pro místní rozvoj Ivana Bartoše uspořádala agentura CzechTourism ve spolupráci s Centrálou cestovního ruchu jižní Moravy a Magistrátem města Brna.

Akce v Brně se zúčastnilo 74 nákupčích z 23 zemí světa a na 100 českých subjektů zástupců českých subjektů z řad podnikatelů, regionů a dalších poskytovatelů služeb v cestovním ruchu.

B2B workshopům předcházely také poznávací cesty po Jihomoravském kraji pro zahraniční cestovní kanceláře a novináře. V 5 dnech tak měli zahraniční hosté možnost poznat největší skvosty, gastronomii, vinařskou turistiku a mnoho dalšího z Jižní Moravy tak, aby destinaci zapojily do své nabídky.  

Hlavním cílem akce Czechia Travel Trade Day je přispívat k rozvoji obchodních aktivit českých podnikatelů, posílit příjezdový cestovní ruch do regionů a podpořit destinační značku Česko na mezinárodních trzích.

VIDEO

MICROSITE TTD 2023

Pozvánka Czechia Travel Trade Day Brno 2023

Pro více informací kontaktujte:

Tým CzechTourism
TTD@czechtourism.cz