Czech Republic Travel Trade Day 2022

Czech Republic Travel Trade Day 2022

23. - 24. 5. 2022 Karlovy Vary

Po dvouleté pauze způsobené pandemií covid-19 jsme s radostí přivítali návrat Czech Republic Travel Trade Day, nejvýznamnější incomingové akce cestovního ruchu v ČR. Akce proběhla v termínu 23. a 24. května 2022 v Karlových Varech, za spolupráce agentury CzechTourism s Destinační agenturou pro Karlovarský kraj – Živý kraj a za podpory Karlovarského kraje a města Mariánské lázně. Dalšími partnery akce byly společnosti Manufaktura, The Julius Prague, Fashion Arena Prague Outlet a Plzeňský Prazdroj.
Do Karlových Varů se sjelo na dvě stě lidí z 23 zemí, aby se na vlastní kůži seznámili s regionem a zajímavostmi i turistickými novinkami nejen Karlovarského kraje. A začali tak víc a v celém světe nabízet Českou republiku.

Hlavním tématem TTD byl restart cestovního ruchu po koronaviru a navázání na růst z předpandemické doby.

Akci předcházeli studijní cesty pro zahraniční touroperátory a novináře, rozdělené do čtyř tematických okruhů. Dvě z nich se zaměřily na lázeňská města zapsaná na seznamu UNESCO s důrazem na jedinečné přírodní zdroje a léčebné procedury. Nechyběla ani široká nabídka historických i přírodních památek v okolí. Třetí poznávací cesta s mottem regionální zážitky přinesla ukázky tradiční výroby nebo ochutnávku specialit Karlovarského kraje. Čtvrtý program byl ve znamení aktivního vyžití od cyklistiky v Krušných horách po vodáctví na řece Ohři

VIDEO

MICROSITE TTD 2022

POZVÁNKA

Nabídka partnerství na akci

Pro více informací kontaktujte:
Tým CzechTourism
TTD@czechtourism.cz