B2B Workshop Kodaň 2023

Zahraniční zastoupení ve Švédsku si vás dovoluje pozvat k účasti na kulinářském eventu, který se uskuteční prostřednictvím B2B workshopu a prezentace české gastronomie 10. října 2023 v Kodani.
B2B Workshop v Kodani, který ZZ Skandinávie a Finsko organizuje po čtyřleté pauze opět prezenční formou.
 
Cílem B2B workshopu je propojení českých subjektů jako např. incomingových agentur, hotelů či destinačních společností s dánskými a švédskými CK s potencionálem navázání a prohloubení obchodních vztahů, vytvoření nového produktu a jeho prodeje.
 
Prezentace české gastronomie proběhne prostřednictvím řízené degustace vín, kuchařské lekce vaření a následné servírované večeře.

Culinary Event „Taste of Czechia“ se bude konat 10. října 2023 v prostorách Lunas Kokken v centru Kodaně od 16:00 - 20:00 hod.

Segmenty: Leisure (také MICE/ incentivní turistika)

Nákupčí: dánské a švédské (obl. Skåne) CK: TO /TA s vlastním produktem, Bleisure, CK zaměřené na incentivní turistiku a aktivní turismus
 
Cena: 1 subjekt/1 osoba: 8.000 Kč (bez DPH).

Cena: 2 subjekty/2 osoby /sdílený stůl: 11.000 Kč (bez DPH)
 
Cena zahrnuje: jednací stůl se židlí, catering formou servírované večeře a řízenou degustaci vín. Poplatek dále zahrnuje pre a post komunikace, publikace informace o společnosti na trade stránkách ZZ Skandinávie a Finsko a databáze oslovených buyers.
 
Počet jednacích stolů: max. 6/ počet českých subjektů max. 9
 
Termín registrace: 30.6.2023

Kontaktní osoba

Lucie Vallin
vallin@czechtourism.com
+ 46 706 63 67 88