Asiana Group

Asiana Group

Společnost Asiana Ltd. se sídlem v Praze a působící od roku 1997 je globální cestovní kancelář, která se zabývá službami pro B2B a B2C klienty. Hlavními divizemi jsou Letuska.cz (letecké centrum), Europea Travel (incoming), Asiana MICE (event management a PCO), Study.cz (jazykové kurzy) nebo vlastní oddělení Outgoing či Visa.


 

Europea Travel je DMC a eventová společnost působící především v zemích střední a východní Evropy. Specializuje se na organizaci a realizaci meetingů, incentiv, konferencí, akcí a zájmových skupin.

Naše důkladná znalost regionu, vedoucí postavení v cestovním ruchu a kreativita jsou zárukou, že naši klienti budou mít k dispozici úspěšný program šitý na míru.

Široká škála služeb zahrnující vyhledání destinace, místa konání, ubytování, dopravu, F&B, aktivity, event management včetně AV designu, vám pomůže vytvořit nezapomenutelnou událost.

Dynamický tým vysoce profesionálních a zkušených pracovníků je zodpovědný za to, že našim klientům poskytne chytré plánování i inovativní a nákladově efektivní řešení a zajistí, že budou splněny individuální cíle každé skupiny. Náš tým vždy udělá něco navíc, aby vám pomohl navrhnout řešení šité na míru. Nezáleží na tom, o jakou událost nebo příležitost se jedná, stačí jen říct.


Adresa:

ASIANA, spol. s r.o.
Velflíkova 8
160 00 Praha 6
Česká Republika

Kontaktní informace:

Web: asiana.czcz.asianamice.com
Tel: +420 773 770 710
E-mail: d.nedved@asiana.czprezentace poskytovatele