OREA Hotels & Resorts

OREA Hotels & Resorts

OREA Hotels & Resorts představují největší českou hotelovou síť, provozující více než 20 hotelů na nejkrásnějších místech České republiky. OREA portfolio zahrnuje širokou škálu možností, včetně business hotelů v Praze a Brně, resortů v horách a přírodě Vysočiny nebo Moravského krasu, spa hotelů a komfortních apartmánů. Většina hotelů prošla v nedávné době zásadními rekonstrukcemi, což zaručuje vysoký standard a moderní zázemí. Tyto hotely jsou ideální nejen pro konference a teambuildingové akce, ale také pro relaxaci a rodinné pobyty. Bez ohledu na to, zda hledáte aktivní dovolenou plnou zážitků, nebo klidný odpočinek, najdete zde to, co potřebujete.

 

OREA Business Hotels

OREA business hotely v Praze i Brně patří s ohledem na svou kapacitu mezi největší v oblasti, co se týče počtu pokojů i konferenčních prostor. OREA Hotel Pyramida Praha je vybaven 340 pokoji a 12 meetingovými sály s celkovou kapacitou více než 1000 osob. Kromě toho nabízí wellness, restauraci a parkování přímo u hotelu, a to v bezprostřední blízkosti Hradčan, pouhých 20 minut od letiště. OREA Hotel Angelo disponuje 168 pokoji a 5 meetingovými prostory až pro 370 osob. Nachází se v oblíbené pražské business čtvrti Smíchov, poblíž jednoho z největších obchodních center a nedaleko nábřeží Vltavy.

Pokud jde o Brno, OREA Congress Hotel je největším hotelem s konferenčními prostory v této oblasti. Nabízí 10 sálů až pro 1000 osob a 370 pokojů. Hotel prošel celkovou rekonstrukcí interiéru i pokojů a nachází se v blízkosti brněnského výstaviště (BVV). Pro menší akce je pak ideální volbou OREA Hotel Arigone v Olomouci. Nabízí 59 pokojů a 2 sály pro až 100 osob. Zajímavostí tohoto hotelu je určitě jeho poloha přímo v centru Olomouce.

OREA Hotel Pyramida Praha★★★★
OREA Hotel Angelo Praha★★★★
OREA Congress Hotel Brno★★★★
OREA Hotel Voro Brno★★★
OREA Hotel Arigone Olomouc★★★OREA Resorts

OREA resorty se nacházejí na nejatraktivnějších místech v České republice. Jsou vhodné jak pro individuální hosty, tak i pro skupinové pobyty a různé typy eventů, včetně konferencí a teambuildingových akcí. Poskytují skvělé zázemí pro své klienty, partnery i zaměstnance. Na své si zde přijdou jak ti, co vyhledávají relaxaci a klid, ale také ti, co cestují spíše za sportem a turistikou.
Nabídka horských hotelů je rozmanitá, ať už preferujete krásy Šumavy nebo Krkonoš, či srdce Vysočiny nebo Moravského krasu. Nalezneme je i u brněnské přehrady, v jižních Čechách nebo v překrásných Mariánských Lázních, které svou okouzlující přírodou a širokou škálou aktivit nezůstávají pozadu za horskými resorty.

OREA Resort Horal Špindlerův Mlýn★★★★
OREA Resort Sklář Harrachov★★★★
OREA Resort Horizont Šumava★★★★
OREA Hotel Špičák Šumava★★★
OREA Resort Devět Skal Vysočina★★★★
OREA Resort Panorama Moravský kras★★★★
OREA Resort Santon Brno★★★★
OREA Spa Hotely Mariánské Lázně★★★★
OREA Hotel Concertino Jindřichův Hradec★★★★OREA Places

OREA Places představují jedinečný koncept butikových hotelů a apartmánů v Praze, v Mariánských Lázních a Karlových Varech. Hotely jsou provozovány na bázi self-service, ale nabízí také skvělé možnosti pro ubytování skupin. OREA Place Seno je unikátním produktem v síti, s 31 komfortními apartmány v historickém centru Prahy a veškerým komfortem luxusního hotelu, včetně recepce dostupné 24/7 a à la carte restaurací Sensa Fine Food Bistro, která se nachází ve stejné budově.

OREA Place Seno★★★★
OREA Place Charles Bridge★★★★
OREA Place Carlsbad★★★★
OREA Place Marienbad★★★★


 

Adresa:

OREA Hotels HQ
Bělohorská 24
169 00 Praha 6 

Kontaktní informace:

Web: www.orea.cz
Tel: +420 702 020 499
E-mail: conference@orea.czsales@orea.cz
Sociální sítě: YouTube channelLinkedInFacebookInstagram


PREZENTACE POSKYTOVATELE