AIM Group Prague

AIM Group Prague

AIM PRAGUE je součástí mezinárodní sítě eventových a kongresových profesionálů AIM Group International SPA se sídlem v italském Milanu. Kromě Prahy najdete AIM pobočky v dalších 16 městech.

 
Ve světě vzdělávacích, společenských a kulturních akcí se pohybujeme více než 60 let. Při plánování, přípravě a realizaci vašeho kongresu či eventu tak využíváme přes 2 500 let zkušeností AIMkolegů. Ve středoevropském regionu slavíme 25. výročí působení. V AIM Prague si držíme tým zkušených profesionálů a doplňujeme jej o mladé talenty a nadšence. V našem týmů najdete event, MICE či kongres specialisty, ale když je třeba, každý dělá všechno.

3 obchodní divize: DMC / MICE - Corporate & Pharmaceuticals - Congress & Conferences
 
Svým klientům přinášíme kromě tradičních formátů i paper-less, on-line, digital i plně net-Zero carbon řešení. Jsme environmentální a společensky odpovědná firma, která zaměstnává zdravotně i na trhu práce znevýhodněné osoby. Aktivně se zapojujeme do projektů environmentálního vzdělávání, biodiversity, městské mobility apod. V roce 2021 jsme získali certifikaci ISO 14001.

Jako aktivní člen řady mezinárodních i lokálních institucí – např. IAPCO, ICCA, MPI, PCMA; CzT, PCB, CAPCO, CAMIC, SOCR ČR apod. se snažíme přispívat k rozvoji a udržení vysokého standardu kongresového průmyslu.

Adresa

AIM Group Prague, s.r.o.
Panská 7/890
110 00 Praha 1

Kontaktní informace

Web: www.aimgroupinternational.com
Tel: +420 284 007 340
E-mail: prague@aimgroup.eu