Ambassador Group

Ambassador Group

Hotel Ambassador Zlatá Husa se nachází v samém srdci Prahy, na pěší zóně na Václavském náměstí, kde se vždy psala a stále píše historie. Od roku 1920 byl svědkem mnoha historických a pro národ významných událostí. Jeho secesní styl je chloubou náměstí.

 

Všechny pokoje jsou zařízeny v secesním stylu, s použitím nejkvalitnějších přírodních materiálů a jsou vybaveny prostornou mramorovou koupelnou s vodní masážní vanou a sprchou. Hotel poskytuje nejen luxusní ubytování, jednou z hlavních atrakcí hotelu je jeho nádherný secesní kongresový sál s kapacitou 500 hostů.

Kongresový sál Ambassador je spolu s dalšími zasedacími místnostmi a restauracemi ideálním místem pro pořádání významných kongresů, společenských akcí, obchodních jednání, firemních prezentací, tiskových konferencí, workshopů, seminářů, módních přehlídek, svateb a banketů. Celková kapacita všech zasedacích místností je až 1100 hostů.
Tento pětihvězdičkový hotel vás také pozve do svého thajského a wellness klubu Ambassador

Hotel Ambassador Zlatá Husa se nachází v památkové rezervaci hlavního města Prahy, která je od roku 1993 zapsána na seznamu světového dědictví UNESCO.
 
Hotel Esplanade Spa & Golf Resort byl postavený v roce 1911 vynikajícím architektem Arnoldem Heymannem. Hotel byl vždy nejluxusnějším hotelem v Mariánských Lázních - jednom ze světově proslulých lázeňských měst ve střední Evropě.
Hotel se nachází v nádherném parku s dechberoucím výhledem na město, pouhých 5 minut chůze od slavné mariánskolázeňské kolonády. Tento 5hvězdičkový hotel poskytuje luxusní ubytování, nabízí 87 luxusních pokojů, včetně 23 apartmánů a 2 prezidentských apartmánů.

V Esplanade Spa & Golf Resortu jsou tři různé restaurační prostory, z nichž každý nabízí svou jedinečnou atmosféru a výběr jídel, Lobby bar s širokou nabídkou vín, likérů a doutníků nebo luxusní restaurace King Edward VII s jedinečnou zásobou archivních vín či celoročně otevřená zimní terasa na kolonádě.
Hotel je také ideálním místem pro pořádání významných společenských akcí, obchodních jednání, firemních prezentací, tiskových konferencí, workshopů, seminářů, svateb a rautů.

Oázou zdraví a relaxace je jedinečné Spa & Wellness zařízení, které poskytuje pravidelné masáže, podvodní masáže, parafínové zábaly, ultrazvukové procedury, perličkové koupele, minerální koupele, slatinné koupele, a mnoho dalších lázeňských a wellness procedur, na které dohlíží profesionální zdravotnický personál.

 

Adresa:

Ambassador Group
Václavské náměstí 840/5
Praha 1

Kontaktní informace:

Web: www.ambassador.cz
Tel: +420 736 752 769
E-mail: sales@ambassador.cz