Kompas

Kompas

Kompas je DMC fungující od roku 1951 se sítí ve střední a východní Evropě a na Balkáně, která se zavázala ke kvalitě a dokonalosti. Vybudovali si silnou reputaci při řízení a realizaci řady významných a prestižních akcí, meetingů, konferencí a incentivních aktivit.


Vysoce kvalifikovaný a přátelský personál zajistí úspěch vaší obchodní akce. Organizuje služby jako je hotelové ubytování, dopravu, průvodce, fakultativní výlety, exkurze atd. Další aktivity jsou zaměřeny na MICE, teambuildingové programy, incentivy v některých z nejatraktivnějších destinací střední a východní Evropy. S profesionálním personálem se věnují klientům ve všech destinacích zahrnujících Českou republiku, Slovensko, Rakousko, Polsko a Maďarsko, nemluvě o celé oblasti Balkánu.

Díky více než 70 letům zkušeností a nejvyšším hodnocením spokojenosti zákazníků v oboru je pro vás Kompas chytrá volba. Jejím cílem je organizovat programy, které jsou kreativní, originální a nezapomenutelné. Všechny dodavatele vybírá pečlivě a její zaměstnanci jsou s vámi po celou dobu programu.

Adresa

KOMPAS PRAHA, cestovní kancelář, spol. s r.o.
Rytířská 24
110 00, Praha 1

Kontaktní informace

Web: www.kompas-online.net
Tel: +420 234 090 101
E-mail: info@kompas.czPresentation of the provider