NH Hotels

NH Hotels

Španělský hotelový řetězec NH Hotels je třetím největším provozovatelem tzv. business hotelů v Evropě. NH Hotels byl založen v roce 1978 v Navaře, což také objasňuje zkratku "NH", tedy "Navarra Hoteles". V Praze má tento hotelový řetězec již tři hotely: NH Prague City, NH Collection Prague a NH Collection Prague Carlo IV.

 


Čtyřhvězdičkový hotel NH Prague City se nachází v městské části Praha 5 na úpatí kopce Mrázovka, v blízkosti nákupního centra Anděl. Do historického centra města se snadno dostanete tramvají, metrem nebo pěšky.

Hotel nabízí 308 pokojů rozdělených do čtyř kategorií a vysoce funkční zázemí pro pořádání konferencí a dalších akcí všeho druhu. K dispozici je také restaurace, bar, fitness centrum s wellness zařízením (sauna, parní lázeň a thajské masáže) a hlídané garážové stání.
Hosté mohou využívat služeb budovy hotelu NH Collection Prague, do které je možné se dostat unikátní lanovkou.

NH Prague City
Mozartova 261/1, 150 00 Praha 5
Česká republika
T: +420 257 151 111
nhpraguecity@nh-hotels.com
www.nh-hotels.com

 

Hotel NH Collection Prague se nachází na vrcholu kopce Mrázovka uprostřed klidného parku, odkud je krásný výhled na město.

Je přístupný unikátní lanovkou, která slouží jako spojovací dopravní prostředek mezi hotelovými budovami.
Hotel nabízí 136 prostorných pokojů rozdělených do tří kategorií a vysoce funkční zázemí pro pořádání konferencí a dalších akcí všeho druhu. K dispozici je také moderní restaurace, salonek a wellness centrum s bazénem, saunou a vířivkou.
Hosté mohou využít služeb hotelové budovy NH Prague City.

NH Collection Prague
U Mrázovky 1566, 150 00 Praha 5
Česká republika
T: +420 257 154 111
nhcollectionprague@nh-hotels.com
www.nh-collection.com

 
 

NH Collection Prague Carlo IV je pětihvězdičkový hotel, který sídlí v nádherné novorenesanční budově v centru Prahy. Tento luxusní hotel nabízí 152 elegantních a individuálně navržených pokojů a apartmánů, které kombinují moderní design s klasickou elegancí 19. století.