Vienna House

Vienna House

Vienna House znamená vzrušující zážitky, prvotřídní servis, krásný design, skvělé jídlo, vysokorychlostní technologie, kombinaci zábavy a práce, přátelskou atmosféru. Je vždy ležérní, s prstem na tepu doby.

 

V České republice provozuje Vienna House tři hotely,dva v Praze a jeden v Plzni. Nově zrekonstruovaný hotel Vienna House Diplomat Prague se nachází v blízkosti letiště Václava Havla a Pražského hradu. Moderní Vienna House Andel's Prague v se nachází v obchodním centru Smíchov a v blízkosti Starého Města. Vienna House Easy Pilsen se nachází naproti přes ulici od slavného pivovaru Plzeňský Prazdroj.

Všechny hotely v České republice nabízejí velké konferenční prostory s pohyblivými stěnami, denním světlem a nejmodernější technikou. Najdete zde velké foyer, velkokapacitní restaurace, ale také moderní lobby a stylové bary. Vienna House Diplomat Prague nabízí také velmi unikátní konferenční prostory v 9. patře s terasou s výhledem na Pražský hrad a Petřín. Ve Vienna House Andel's Prague vás oslní celoprosklená zasedací místnost Crystal "levitující" nad náměstím. Vienna House Easy Pilsen má velmi strategickou polohu v blízkosti pivovaru, centra města a také vlakového nádraží. Všechny hotely nabízejí vlastní parkoviště buď venku, nebo v garáži, s možností zaparkovat autobus, bezplatné Wi-Fi a klimatizaci.
 

Adresa:

Vienna House Czech Republic & Slovakia
Evropská 15
160 41 Praha 6

Kontaktní informace:

Web: www.viennahouse.com 
Tel: +420 604 282 765
E-mail: gabriela.klempirova@viennahouse.comPrezentace poskytovatele