Kudyznudy.cz

Kudyznudy.cz

Volnočasový portál Kudyznudy.cz dosáhl v roce 2023 rekordní návštěvnosti. Projekt, který propojuje podnikatele a provozovatele v oboru cestovního ruchu s jejich návštěvníky, nabízí aktuálně přes 80 tisíc tipů na výlety. Ty v roce 2023 přilákaly přes 28,6 milionu návštěv. Portál je zásadním nástrojem pro marketing domácího cestovního ruchu.

Projekt má zároveň významnou fanouškovskou základnu na sociálních sítích, kde tuzemští cestovatelé sdílejí zajímavosti a novinky. Počet fanoušků na Facebooku přesáhl 538 tisíc a na Instagramu 125 tisíc.

Statistiky návštěvnosti portálu

Prezentace na portále Kudy z nudy je možná formou vkládání aktivit pomocí  jednoduchého formuláře. Uveřejnění je zdarma, podmínkou prezentace je však zajištění vzájemné propagace, tedy umístění aktivního odkazu či banneru Kudy z nudy na webových stránkách provozovatele. Bannery a logo portálu lze stáhnout přímo na webu.

Více informací o možnostech inzerce 

Vaše záznamy po vložení zkontroluje redakce a poté je obratem umístí na portál - svůj záznam tu najdete nanejvýš do dvou pracovních dnů. Coby přihlášený uživatel samozřejmě můžete své záznamy kdykoli měnit, doplňovat a aktualizovat. Editace je možná v sekci Můj profil - po přihlášení je třeba kliknout na vaše jméno v pravém horním rohu hlavní stránky portálu.


Portál získal v roce 2021 ocenění pro projekt #světovéČesko a aplikaci Kudy z nudy – Tipy na výlety, probojovali se mezi finalisty soutěže Zlatý středník. Seriál Kudy z nudy - Vidět a zažít #světovéČesko v kategorii Sport, zábava, umění, média, cestovní ruch a gastronomie získal ocenění poroty TOP RATED.

Kontakt na redakci portálu:

Štěpánka Orsáková
katalog@czechtourism.cz
Tel: +420 777 702 760