Novinky portálu Kudy z nudy pro tento týden

Novinky portálu Kudy z nudy pro tento týden

DomůAktualityNovinky portálu Kudy z nudy pro tento týden
Redakce portálu Kudy z nudy připravila zajímavosti a tipy pro týden od 16. do 22. listopadu 2020. Nechte se inspirovat tipy na podzimní zážitky, pestrobarevnými procházkami či místy pro odpočinek. Přinášíme také další novinky ze seriálu článků #světovéČesko, který pravidelně představuje atraktivní výletní i dosud neobjevená místa u nás.

Portál Kudy z nudy si dovoluje upozornit na výběr aktuálních tipů:


Portál Kudy z nudy využívá řada subjektů v cestovním ruchu jako jeden z významných marketingových komunikačních nástrojů. Vedle obvyklých muzeí, hradů, zámků a dalších památek nebo přírodních zajímavostí, jsou zde i nabídky sportovních a zážitkových aktivit, lázeňských a wellness zařízení, různých akcí a v neposlední řadě také služby z oblasti ubytování a gastronomie.

Nové aktivity a akce je možné vkládat pomocí jednoduchého formuláře přímo na webu. Uvítáme také zajímavé a aktuální informace z dění v ČR v oblasti cestovního ruchu v podobě tiskových zpráv - podmínkou je, že musí být nadregionálního charakteru a zajímavé pro individuální turisty. Text spolu s několika fotografiemi zasílejte na adresu katalog@czechtourism.cz.

Kontakt:
Štěpánka Orsáková
redakce portálu Kudy z nudy
+ 420 221 580 486
orsakova@czechtourism.cz
www.kudyznudy.cz

Facebook: facebook.com/kudyznudy/
Instagram: instagram.com/kudyznudy_cz/
Mobilní aplikace Tipy na víkend v Obchodě Play a App Store