Zahraniční kampaň agentury CzechTourism zve k návštěvě České republiky v roce 2021

Zahraniční kampaň agentury CzechTourism zve k návštěvě České republiky v roce 2021

DomůAktualityZahraniční kampaň agentury CzechTourism zve k návštěvě České republiky v roce 2021
Na Facebooku a Instagramu ve více než dvaceti zemích světa se dnes rozběhla kampaň agentury CzechTourism, jejíž cílem je představit to nejlepší z České republiky a udržet ji v popředí zájmu zahraničních turistů i v roce 2021. Současně s ní běží na zahraničních trzích také vánoční video spot z České republiky na YouTube.

Jako první viděli vánoční video s mottem ‚Uvidíme se v roce 2021‘ ve Spojených státech, kde běží od 7. prosince na jedné z nesledovanějších amerických televizních stanic ABC TV a na velkoplošné obrazovce ABC TV na Times Square v New Yorku.  

„Chceme Českou republiku udržet v povědomí potenciálních turistů, kteří – bude-li se pandemická situace vyvíjet pozitivně – by nás mohli navštívit v letní sezóně příštího roku.  Proto kombinujeme kampaň s vánočním spotem a přáním hezkých svátků s představením těch nejlepších jarních a letních destinací. Výzkumy, které máme k dispozici, naznačují, že sentiment pro cestování mezi lidmi neklesá, spíše naopak. Jakmile to bude opět bezpečné, lidé budou chtít vyjet na dovolenou a Česká republika chce být na ten jistě tvrdý budoucí konkurenční boj o turistu připravená,“ komentuje František Reismüller ředitel odboru zahraničních zastoupení a B2B spolupráce agentury CzechTourism.

Vánoční imageová kampaň poběží na zahraničních trzích do 10. ledna příštího roku. Kampaň představující jarní a letní turistické cíle, které si zvolily všechny kraje České republiky, je propojena s internetovou stránkou propagující turistické cíle v České republice www.visitczechrepublic.com a je naplánována do konce února. Do konce ledna poběží kampaň s tím nejlepším z České republiky také na sousedních trzích, kde kvůli nepříznivé epidemiologické situaci nahradila kampaň lákající turisty na české hory, lázně a adventní trhy.

Anglickou verzi vánočního spotu naleznete zde: https://www.youtube.com/watch?v=jDMyA57BrvI