Meeting Hub nově v O2 areně

Meeting Hub nově v O2 areně

DomůAktualityMeeting Hub nově v O2 areně
18 sálů s denním světlem, které lze pronajmout téměř na cokoliv a které rozšiřují celkovou kapacitu O2 universa na 39 sálů vzniklo na 1. patře O2 areny díky rozsáhlé investici do rekonstrukce bývalého Obchodní prstence, nově Meeting Hub.

,,Přímé propojení právě s O2 universem je velkým benefitem, mimo jiné i k těm největším mezinárodním akcím a kongresům, kterým budeme moci nabídnout další unikátní prostory,“ uvádí Marek Chmátal, Business Development Director. ,,Pokud hledáte prostor pro kancelář na jednorázový pronájem v oblasti Prahy 9, krátkodobý showroom nebo soukromý lounge před kulturní či sportovní akcí konanou v  O2 areně nebo O2 universu, Meeting Hub je tou správnou volbou“, dodává Chmátal.

Meeting Hub disponuje 18 sály od 30 m2 do 110 m2, samozřejmostí je wi-fi internetové připojení a in-house catering na míru. Na základě pronájmu tak získáte zajímavý prostor v jedné z nejmodernějších multifunkčních arén v Evropě - O2 areně.

"Rozšíření kapacity O2 universa je skvělým počinem v této nelehké době a do budoucna určitě velmi zajímavou nabídkou pro organizátory akcí, která tak upevní pozici Prahy na poli kongresového cestovního ruchu," uzavírá Tereza Matějková, vedoucí manažer Czech Convention Bureau.

 

Více informací:

Ing. Tereza Matějková

Vedoucí manažer Czech Convention Bureau

ČCCR – CzechTourism

matejkova@czechtourism.cz