Výsledky druhého kola výzev k partnerské eventové spolupráci

Výsledky druhého kola výzev k partnerské eventové spolupráci

DomůAktualityVýsledky druhého kola výzev k partnerské eventové spolupráci
Zveřejňujeme výsledky výběru eventů, přihlášených ve 2. mimořádném kole příjmu žádostí o eventovou spolupráci. Výběr eventů probíhal na základě vyhodnocení evaluačního formuláře a následně výběru odbornou komisí, které se účastnili zástupci Ministerstva kultury, Národní sportovní agentury, Ministerstva zahraničních věcí, Mininisterstva pro místní rozvoj, PSP ČR, české unie cestovního ruchu a agentury Czechtourism. 

Na základě splnění kvalifikačních kritérií, tedy zařazení do kategorie Globálních+TOP eventů a Sérií akcí, se dle metodiky vybíraly akce s největším potenciálem podpory cestovního ruchu. Z kategorie Global+TOP 4 akce a ze sérií 1 akce kulturní a 1 sport.

Maximální výše alokace byly stanoveny na základě jednání odborných komisí s ohledem na celkový rozpočet pro druhé kolo eventů, který byl vygenerován z úspor z neuskutečněných eventových spoluprací z 1. kola. Konkrétní výše alokace bude závislá na dodaném plnění a její výpočet probíhá dle zveřejněné metodiky.

S vybranými eventy bude zahájeno jednání o spolupráci vstupním workshopem, kde budete seznámeni s cíli spolupráce a našimi požadavky na plnění z vaší strany. Jednání pak povedou ke specifikaci plnění a uzavření smlouvy. 

S eventy, které splnily kvalifikační kritéria, ale jsou zařazeny mezi tzv. náhradníky, bude zahájena spolupráce v případě, že dojde k navýšení úspor z neuskutečněných akcí. V takovém případě pak bude postup vedoucí k uzavření spolupráce oznámen všem náhradníkům a bude korespondovat s procesem uzavírání smluv, tak jako u všech vybraných eventů

 

Vybrané eventy:

Kultura:

 • Designblok Prague International Design Festival
 • Let It Roll: Save the Rave

náhradníci

 • Czech Fashion Week 2021 – Charity Fashion Show
 • HRADY CZ light
 • Beats for Love: 3rd Limited edition

 

Sport:

 • Světový šampionát superbiků
 • III. a IV. kvalifikace na 131. Velkou pardubickou se Slavia pojišťovnou, 131. Velká pardubická se Slavia pojišťovnou

náhradníci

 • Global Champions Prague Playoffs
 • Světový pohár ve stolním tenise mužů a žen ITTF Czech Open


Série sport:

 • RunCzech závody

Série kultura:

 • Paganiniana Tour

 

Možnost prezentace pro nevybrané eventy

Eventům, které nebyly ke spolupráci vybrány, děkujeme za přihlášky. Pro vás, se kterými nebude zahájena spolupráce s finančním plněním ze strany agentury CzechTourism, nabízíme možnost nefinanční spolupráce formou prezentace vašeho eventu na portálu KudyzNudy.cz


Podmínky prezentace na www.kudyznudy.cz


V případě dotazů k eventům kontaktujte: Lukáš Bajer - bajer@czechtourism.cz