Zástupci MICE agentur se seznámili s nabídkou Karlovarského kraje

DomůAktualityZástupci MICE agentur se seznámili s nabídkou Karlovarského kraje
Na poslední červnové dny připravilo Czech Convention Bureau ve spolupráci s Carlsbad Convention Bureau třídenní poznávací cestu pro zástupce z řad českých DMCs (destination management companies) a eventových agentur.
Účastníci měli možnost seznámit se nejen s nabídkou kongresových a ubytovacích prostor v Karlovarském kraji, ale také s širokým výběrem incentivních programů, které region nabízí. Trip tentokrát nebyl zaměřen přímo na Karlovy Vary, ale představil řadu unikátních lokací v dalších místech regionu – Mariánských Lázních, Františkových Lázních či Chebu.

„Spolupráce v rámci domácího trhu a prohlubování vazeb mezi soukromými a veřejnými subjekty, je jedna z klíčových aktivit, na které se v současné době zaměřujeme,“ uvádí Tereza Matějková, vedoucí manažer Czech Convention Bureau a doplňuje: „Pro zástupce agentur je velmi důležité seznámit se s aktuální nabídkou a současným stavem v jednotlivých objektech po uplynulém složitém období a navázání nových kontaktů. Karlovarský kraj nabízí velmi pestrou škálu incentivních aktivit – od adrenalinových přes gastronomické po relaxační, a je tak ideální pro uspořádání nejrůznějších korporátních akcí, ale i menších konferencí či kongresů.“

Přestože byl program tripu velmi nabitý, byl pro společnosti inspirativní a jeho účastníci ho hodnotili velice kladně a někteří z nich bezprostředně po jeho ukončení zahájili spolupráci s lokálními subjekty.

Více informací:
Ing. Tereza Matějková
Vedoucí manažer Czech Convention Bureau
E-mail: matejkova@czechtourism.cz
Tel: +420 777 702 733