Obnovení leteckého spojení Praha-Moskva

Obnovení leteckého spojení Praha-Moskva

DomůAktualityObnovení leteckého spojení Praha-Moskva
Od 6. září 2021 obnovuje společnost Smartwings / České aerolinie denní frekvenci pravidelných letů OK894 / 895 na trase Moskva - Praha!
Od 6. září 2021 budou České aerolinie denně provozovat pravidelné lety mezi Moskvou a Prahou. Lety č. OK894 / 5 Praha - Moskva - Praha budou provozovány z letiště Sheremetyevo (terminál „D“) v Moskvě s odletem ve 14:50 hodin a s příletem na letiště Václava Havla (Terminál 1) v Praze v 16:35 místního času. Odlet letů z Prahy v 10:15 hodin s příletem na letiště Šeremetěvo ve 14:00 místního času. Lety jsou provozovány společně se Smartwings (č. QS8894 / 5).
 
Společnost Smartwings dále provozuje pravidelné lety na trase Praha - Petrohrad - Praha s frekvencí dvou letů týdně a to ve čtvrtek a v neděli. Lety jsou provozovány ve spolupráci s Českými aeroliniemi.
 
Cestující musí před nástupem do letadla předložit negativní výsledek testu na Covid-19, ne starší 72 hodin (PCR). Certifikát se kontroluje při odbavení / před nástupem.
 
Všichni cestující přijíždějící do České republiky musí vyplnit speciální příletový formulář na webových stránkách: plf.uzis.cz/.