Česká republika získala hostitelství top MICE akce – Events Club Fóra

Česká republika získala hostitelství top MICE akce – Events Club Fóra

DomůAktualityČeská republika získala hostitelství top MICE akce – Events Club Fóra
Skvělá zpráva pro incentivní a MICE průmysl České republiky. Czech Convention Bureau, které je součástí agentury CzechTourism, a Kongresové centrum v Praze se staly hlavními partnery a hostiteli zcela nové obchodní platformy Events Club Fóra. Cílem projektu je vytvoření jednoho hlavního MICE fóra, které se bude každoročně konat v České republice a stane se důležitým místem setkání nákupčích a poskytovatelů služeb v oblasti kongresové turistiky. První ročník Events Club Fóra, jehož organizátorem je společnost Europe Congress, proběhne ve dnech 20. – 21. června 2022.
Registrace je otevřena ZDE.

„Z nového partnerství jsme nadšeni, je to skvělá příležitost představit Českou republiku jako jednu z TOP kongresových destinací na světě. Fórum poskytne ideální platformu pro setkání nákupčích a dodavatelů, výměnu názorů i hledání nových partnerů.  Věřím, že po náročných časech, které postihly kongresový a incentivní turismus, sehraje tato akce důležitou roli při restartu celého MICE průmyslu,“ uvádí Tereza Matějková, vedoucí manažer Czech Convention Bureau.
Dvoudenní akce nabídne mix mezi B2B jednáními, vzdělávacím i doprovodným networkingovým programem, tak aby byl co nejlépe využit čas všech účastníků. Na fórum budou navázány i poznávací cesty do českých i moravských regionů. Všem mezinárodním nákupčím, kteří přijedou do Prahy, bude nabídnuto ubytování v jednom z dvaceti partnerských hotelů, doprava na letiště, transfery na místo konání akce a bohatý doprovodný networkingový program.
„Každoročně pořádáme čtyři MICE fóra po celé Evropě a vždy jsme si přáli vytvořit jedno hlavní fórum, které by se pravidelně opakovalo v jedné evropské destinaci, kde bychom mohli zúročit veškeré naše know-how. Vstřícnost, nadšení a profesionalita s níž jsme se setkali u našich partnerů v Praze a České republice, usnadnilo naše rozhodnutí uspořádat tuto akci právě zde,“ řekl Alain Pallas, výkonný ředitel společnosti Europe Congress