Cvičení jógy s výhledem na nejvyšší budovu světa? V Dubaji je možné vše

Cvičení jógy s výhledem na nejvyšší budovu světa? V Dubaji je možné vše

DomůAktualityCvičení jógy s výhledem na nejvyšší budovu světa? V Dubaji je možné vše
Zahraniční zastoupení druhého stupně (ZZ 2) agentury CzechTourism ve Spojených arabských emirátech uspořádalo 27. listopadu ve spolupráci s Inspire Studio v Dubaji lekci jógy, která se konala ve venkovních prostorách s nádherným výhledem na Burj Khalifa, nejvyšší budovu světa.
Akce s názvem “Fall in love with the Czech Republic” proběhla ve spolupráci mezi Inspire Studio a ZZ 2 Blízký východ s cílem propojit příjemnou odpočinkovou aktivitu s typickým wellness charakterem České republiky, který je v zemích Blízkého východu, tudíž i Spojených arabských emirátech, velmi znám a pozivitně vnímán. Tato spolupráce navíc vytvořila skvělou platformu, díky které bylo možné i v aktuální době přenést alespoň střípek České republiky do Dubaje pod věhlasnou Burj Khalifu.

Cvičení jógy s českou tematikou se zúčastnilo téměř 200 zájemců, kteří měli možnost si zacvičit v doprovodu české klasické hudby. Pro prvních 100 z nich byla navíc připravena speciální matrace na cvičení s logem #VisitCzechRepublic zdarma. Akce byla zároveň uspořádána v období celostátní fitness výzvy s názvem “30x30”, v rámci které má každý účastník povinnost se každý den po dobu 30 dní minimálně 30 minut věnovat sportu, resp. jakékoliv pohybové aktivitě. S tím je spojeno i aktivní sdílení těchto zážitků na sociálních sítích, čemuž se samozřejmě ani tento zážitek nevyhnul.
 

Česká republika je mezi občany SAE velmi oblíbenou destinací, která nabízí jedinečné zážitky a tento byl dozajista jedním z nich. Jelikož od 18. září 2021 Česká republika uznává očkovací certifikáty vystavené na území SAE, mají k nám jejich občané možnost přicestovat téměř bez omezení. Bezpečnost ČR zároveň potvrzuje i nedávno získané ocenění bezpečné destinace “Safe Travel Stamp” udělené World Tourism & Travel Council (WTTC), které je v celém regionu Blízký východ velmi kladně hodnoceno.

Více informací:
Marek Kroutil
Manažer pro mezinárodní marketing – nové trhy
kroutil@czechtourism.cz