TTG Rimini: o čtvrtinu vyšší zájem odborné veřejnosti

TTG Rimini: o čtvrtinu vyšší zájem odborné veřejnosti

DomůTTG Rimini: o čtvrtinu vyšší zájem odborné veřejnosti
Sedm společností z České republiky se připojilo k České centrále cestovního ruchu na TTG Travel Experience – klíčovém italském B2B veletrhu, kterého se účastní nejen významní touroperátoři z Itálie, ale také přední italští novináři a bloggeři zabývající se cestováním.
59. ročník veletrhu zaznamenal meziroční nárůst návštěvnosti o 25  %. účastnilo se jej  více než  54 tisíc odborných návštěvníků. Úspěch potvrdila i mimořádná mediální viditelnost akce, která společně s rozhlasem, televizí, online a offline médii přesáhla v měřitelných parametrech 260 milionů oslovení.

TTG Travel Experience zprostředkovává účast cestovních kanceláří z celé Itálie, prezentuje se zde nadcházející zimní turistická nabídka i  letní nabídka destinací pro následující rok. Italové na veletrhu projevili nejsilnější zájem o podzimní city breaky a vánoční trhy. 

V českých hromadných ubytovacích zařízeních se během srpna ubytovalo přes 30 000 italských turistů, což z Itálie pro srpen učinilo (vyjma příhraničních trhů) nejváznamněších evropský trh pro incoming.