Východní Čechy v Bratislavě

DomůAktualityVýchodní Čechy v Bratislavě
Dne 30.3. 2023 v 11:00 se v NIBBLE Restaurant (Zichyho palác) v Bratislavě uskutečnila tisková konference o východních Čechách, připravená ve spolupráci CzechTourism ZZ Slovensko s Destinační společností Východní Čechy a s Královéhradeckou krajskou centrálou cestovního ruchu.

35 zástupců novinářské obce pro printová i onlineová média, cestovních kanceláří, zástupců FIJET Slovakia (OZ, které je členem světové federace novinářů a autorů píšících o cestovním ruchu) i zástupců Slovenské asociace cestovních kanceláří a cestovních agentur s participací paní Ing. Evy Reinöhlové z Velvyslanectví ČR v Bratislavě si vyslechlo prezentaci o novinkách v Pardubickém i Královéhradeckém kraji.

Top novinky a Karneval tradic Pardubického kraje odprezentovaly ředitelka Destinační společnosti Východní Čechy, Mgr. Alena Horáková a produktová a marketingová manažerka Ing. Veronika Tobišková. Resort Dolní Morava představil ředitel obchodu a marketingu společnosti Horský resort Dolní Morava, Ing. Tomáš Drápal.

Novinky, řemesla, tradice a Královéhradecký region v pohybu představil marketingový manažer KHKCCR Ing. Jan Špelda, přičemž prezentaci Královéhradeckého kraje otevřel s příspěvkem o ekologii a udržitelnosti v cestovním ruchu v Královéhradeckém kraji – ředitel KHKCCR Bc. Martin Soukup.