Veřejné zakázky

DomůVeřejné zakázky

Aktuálně vypsané veřejné zakázky

Veškerá realizovaná výběrová řízení včetně bližší specifikace lze v momentě jejich vyhlášení nalézt v systému NeN na profilu zadavatele.

Pokud jste se do systému NeN ještě nehlásili, je možné využít podrobného návodu, který je pro potenciální dodavatele přístupný v českém i anglickém jazyce 

Profil zadavatele je přístupný z https://nen.nipez.cz/. Seznam výběrových řízení představuje orientační plán agentury a může se měnit v závislosti na aktuálních potřebách agentury a cestovního ruchu. 

 

Plánované veřejné zakázky


Aktuální plánované veřejné zakázky naleznete zde


V rámci specifikace a dotazů k jednotlivým výběrovým řízením využijte kontakt, který je přiřazen ke každému řízení zvlášť (v době jeho vyhlášení).

Obecné dotazy ke všem výběrovým řízením lze směřovat na:

Olga Kolářová
VZ Administrátorka
vz@czechtourism.cz
 

Plánované předběžné tržní konzultace/průzkumy trhu s potenciálními dodavateli a uchazeči

Hledáme dodavatele na Dodávka a implementace ERP systému včetně souvisejících servisních služeb.
 
V nástroji pro zadávání veřejných zakázek (NEN) jsme zveřejnili informace o předběžné tržní konzultaci - Základní informace o zadávacím postupu | NEN (nipez.cz) - číslo informace v NEN je: N006/22/P00000150. Budeme rádi, pokud nám písemně odpovíte na naše otázky týkající se připravovaného zadání veřejné zakázky. Odpovědi se zasílají prostřednictvím NEN, proto je nezbytná vaše předchozí registrace v NEN.