Pozvánka k účasti na online SPA workshopu s ruskými partnery „Czech Spa Day 2021“

bře 23 2021 - bře 23 2021
DomůČasově omezené výzvy ke spolupráci a k účasti na akcíchPozvánka k účasti na online SPA workshopu s ruskými partnery „Czech Spa Day 2021“
Zahraniční zastoupení CzechTourism v Moskvě ve spolupráci s pražskou centrálou a Generálním konzulátem České republiky v Petrohradě si Vás dovolují pozvat k účasti na online SPA workshopu konaném dne 23. března 2021 od 9:00 do 14:00 českého času (GMT+1)
Workshop proběhne v rámci online platformy, na které si účastníci (zástupci českých lázní/CK i ruských CK) vybírají partnery na meetingy na základě profilů vyplněných a zveřejněných na platformě workshopu.
Forma účasti:
  1. Jednacím jazykem workshopu je ruština
  2. Agenda bude mít maximálně 15 schůzek (13 minut na schůzku + 2 minuty na přesun
  3. Akce je určena pro poskytovatele lázeňské péče – lázeňské hotely a zařízení a pro cestovní kanceláře nabízející lázeňské pobyty v ČR
  4. Cílem akce je představit možnosti post-covid spolupráce v oblasti Spa & Medical Wellness mezi českými B2B partnery a zástupci lokálních cestovních kanceláří.
 
 
Účast na online workshopu je zdarma, nicméně upozorňujeme na limitovanou kapacitu akce.
 
V případě Vašeho zájmu prosím o vyplnění přiložené přihlášky a zaslání nejpozději do 19. 2. 2021.na mail jakoubkova@czechtourism.cz.
 
Více informací:
Ing. Iveta Jakoubková
Key account manager – lázeňství
ČCCR – CzechTourism
jakoubkova@czechtourism.cz