Exportní workshop Německo a Rakousko

Exportní workshop Německo a Rakousko

čvn 2 2021 - čvn 2 2021
Pořádáme další ze série online exportních workshopů na téma aktuální situace na zdrojovém trhu. Tentokrát se zaměříme na Německo a Rakousko. Se situací na tamních trzích nás seznámí Markéta Meissnerová, generální konzulka ČR v Drážďanech, Jakub Novák, zástupce velvyslankyně ČR ve Vídni, Markéta Chaloupková, ředitelka zahraničního zastoupení agentury CzechTourism v Berlíně, a Yvette Polasek, ředitelka zahraničního zastoupení agentury CzechTourism ve Vídni.
Termín konání workshopu je středa 2. června 2021 od 10:00 do 11:00. Registraci na workshop prosím proveďte prostřednictvím platformy Eventtia zde: https://live.eventtia.com/en/exportniworkshopnemeckoarakousko. Odkaz pro účast na workshopu Vám bude na základě registrace zaslán nejpozději jeden den před konáním akce. Prosíme vás o průběžnou kontrolu schránky Spam – občas se stává, že náš email bohužel skončí tam.

Program workshopu bude následující:
  • Vývoj pandemie
  • Chuť k cestování
  • Zájem o ČR
  • Zájem o produkty, změna preferencí
  • Aktuality z trhu
Součástí workshopu bude i prostor pro Vaše konkrétní dotazy.

Odkaz na akci zde

Cílem série workshopů pro profesionály v cestovním ruchu je především přiblížit aktuální situaci na zdrojových trzích. Účast na workshopech je ZDARMA.

V červenci se můžete těšit na workshop zaměřený na země Beneluxu (Belgie, Nizozemí, Lucembursko). Upozorňujeme, že tento workshop se bude výjimečně konat až ve středu 14.7.