Pozvánka na online webinář o čínském turismu

Pozvánka na online webinář o čínském turismu

říj 4 2021 - lis 15 2021
DomůČasově omezené výzvy ke spolupráci a k účasti na akcíchPozvánka na online webinář o čínském turismu
Online kurz je určen odborníkům z oblasti cestovního ruchu, studentům cestovního ruchu a všem, kteří se chtějí dozvědět o čínském cestovním ruchu více.

V rámci spolupráce platformy 16+1 v cestovním ruchu (spolupráce 16 zemí střední a východní Evropy s Čínou) vám předáváme pozvánku na bezplatný online kurz o čínském cestovním ruchu.

 
Čtyřdílný online webinář byl vyvinut ve spolupráci dvou organizací pro spolupráci zemí střední a východní Evropy s Čínou – jedná se o China-CEEC’s Tourism Coordination Centre in Budapest Central and Eastern European Office of the Ministry of Culture and Tourism of China (Koordinační centrum cestovního ruchu pro Čínu a země SVE v Budapešti a Středo- a východoevropský úřad Ministerstva kultury a cestovního ruchu Číny).
 
Kurz je k dispozici od 4. října do 15. listopadu 2021 na platformě „teachable“ na tomto odkaze: https://china-ceec-tcc.teachable.com/.
 
Prostřednictvím odkazu se můžete zaregistrovat a přihlásit se na kurz podle svého individuálního časového plánu. Lekce trvají 15 až 18 minut a po nich následuje kvíz. Studenti, kteří dosáhnou výsledku 80 % a vyšší, obdrží online certifikát (s názvem „Chinese Tourism in a Nutshell“), který vydávají výše uvedení organizátoři webináře.