Pozvánka na roadshow Kazachstán Podnikatelské fórum ČR – lázeňský trojúhelník UNESCO a regiony ČR

Pozvánka na roadshow Kazachstán Podnikatelské fórum ČR – lázeňský trojúhelník UNESCO a regiony ČR

kvě 22 2023 - kvě 24 2023
DomůČasově omezené výzvy ke spolupráci a k účasti na akcíchPozvánka na roadshow Kazachstán Podnikatelské fórum ČR – lázeňský trojúhelník UNESCO a regiony ČR
Agentura CzechTourism si vás dovoluje pozvat k účasti na roadshow Kazachstán Podnikatelské fórum ČR – lázeňský trojúhelník UNESCO a regiony ČR, která proběhne v termínu 22. – 24. května 2023 ve městech Almaty a Astana. Akce je směřovaná k podpoře rozvoje incomingu z Kazachstánu, znovu navázání vztahů s kazachstánskými CK a TO po covidové době a plánovaného obnovení přímého leteckého spojení SCAT Airlines z Astany do Prahy v průběhu 2.Q 2023. Akce se koná v rámci projektu ekonomické diplomacie PROPED a ve spolupráci s velvyslanectvím České republiky v Astaně.
Roadshow Podnikatelské fórum ČR – lázeňský trojúhelník UNESCO a regiony ČR  začíná pro české účastníky 22. května (09:00-14:00) v Almaty, kde se mohou zájemci zúčastnit prezentace a workshopu v hotelu Intercontinental Almaty, Zheltoksan Street 181, Almaty. Večer pak bude následovat letecký přesun do Astany /doporučený let bude určen později tak aby skupina cestovala pohromadě a bylo možné využít společný transfer na/z letiště/.  Dne 24. května (09:00-14:00) v Astaně pak proběhne prezentace a workshop v hotelu Rixos, D. Kunayev Street 7, Astana. Součástí akce v obou městech bude coffee break a oběd formou bufetu. Účastnit se budou subjekty cestovního ruchu Kazachstánu, aerolinií a další partneři.

Pro účastníky na roadshow bude připravena možnost krátké prezentace, stůl pro workshop, účast na obědě.

Účast na workshopu je zdarma.

Náklady spojené s cestou a ubytováním si hradí účastník sám. Velvyslanectví ČR v Astaně nabízí v případě zájmu možnost korporátních cen v hotelích, kde se koná roadshow. Intercontinental Almaty SGL cca 120 EUR/noc a Rixos Astana SGL cca 80 EUR/noc. 

V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání Vaší závazné přihlášky na prochazka@czechtourism.com

Uzávěrka přihlášek je 10.3. 2023

Kapacita na workshop byla naplněna!


Děkujeme a těšíme se na vaši účast.
 
Kontaktní osoba:
Ing. Roman Procházka
Projektový manažer CzechTourism
Tel.: +420 731 548 530
prochazka@czechtourism.com