Pozvánka na veletrh National Geographic Traveller Food Festival

čvc 15 2023 - čvc 17 2023
DomůČasově omezené výzvy ke spolupráci a k účasti na akcíchPozvánka na veletrh National Geographic Traveller Food Festival
Zahraniční zastoupení CzechTourism Velké Británie a Irska Vás zve k účasti na prestižním food festivalu National Geographic Traveller, který se bude konat v Londýně v Business Design Centre v termínu 15.-16.7. 2023.

Tato unikátní akce spojuje cestování, stolování a nápoje všech koutů světa. Ve dvou dnech se návštěvníkům představí desítky destinací a regionů, kteří odprezentují své gastronomické tradice a turistickou nabídku. Česká republika se na NGT food festivalu bude prezentovat již po třetí.

Food festival je zaměřen především na afluentní publikum magazínu National Geographic Traveller. V minulém ročníku každý den navštívilo festival téměř 6000 lidí.

Stěžejní částí veletrhu je právě ochutnávka národních či regionálních specialit, potravin či nápojů. Při vyhodnocení přihlášek budou upřednostnění ti partneři, kteří budou moci zabezpečit ochutnávku svými vlastními zdroji.
V rámci festivalu také proběhne speciální B2B event pro české partnery a pro zástupce UK travel tradu jako jsou tour operátoři, travel agents, média a influenceři.

Termín konání: 15.-16.7. 2023
Termín uzávěrky: 15.2.2023
Země konání: Velká Británie
Město: Londýn (Business Design Centre)
Cena za sektor pro 1 vystavovatele: 44 300 Kč bez DPH
Cena zahrnuje: Pronájem výstavní plochy, stavbu výstavního sektoru, vybavení sektoru, grafiku výstavního sektoru, 1 vystavovatelský průkaz, akreditační poplatek, základní zápis do katalogu, PR komunikace v rámci podpory veletrhu ( tisková zpráva, B2B a B2C newsletter, social media)

Kontaktní osoba:

Katarína Hobbs
hobbs@czechtourism.com

Storno podmínky:

Zruší-li vystavovatel svou účast na veletrhu, jsou stanoveny následující stornopoplatky:
- v době od zaslání přihlášky do 30.5.2023 50 % z ceny za sektor
- v době kratší než 15 dnů před zahájením veletrhu 100 % z ceny za sektor

Přihláška

V případě že se Vám nenačítá okno níže, využijte prosím tento odkaz.