Pozvánka k účasti na Travel and Vacation Show

dub 6 2024 - dub 7 2024
DomůČasově omezené výzvy ke spolupráci a k účasti na akcíchPozvánka k účasti na Travel and Vacation Show
Travel and Vacation Show je dvoudenní veletrh cestovního ruchu, zaměřený především na segment B2C. Veletrh se koná v kanadském hlavním městě a patří mezi nejdůležitější akce svého druhu v Kanadě. Návštěvnost za 2023 - 15,000 návštěvníků, 200 vystavovatelů z 60ti destinací. Veletrh je organizován ve spolupráci s velvyslanectvím Ottawa jako PROPED.
Termín konání: 6. - 7.4.2024
Země konání: Kanada
Město: Ottawa
Web akce: www.travelandvacationshow.ca
Velikost sektoru: 1,5 m2
Cena za samostatný sektor bez DPH: 10 000 Kč
Cena za sdílený sektor bez DPH (pro jednoho vystavovatele) *: 6 061 Kč
Cena zarhnujePronájem výstavní plochy 1,5 m2, stavbu výstavního sektoru, vybavení sektoru, grafiku výstavního sektoru, 2 vystavovatelské průkazy, akreditační poplatek. Networkingový večer pro kanadské press a trade partnery, a to dne 5.4.2024.  v prostorách velvyslanectví. V rámci veletrhu bude Česká republika také představena během semináře pro veřejnost.  Na obou akcích dostanou spoluvystavovatelé z řaď české odborné veřejnosti prostor ke krátké prezentaci

*Maximální počet subjektů ve sdíleném sektoru jsou 2 vystavovatelé. Pokud se zájemce předem nedohodne s dalším vystavovatelem na sdílení sektoru, vyhrazuje si CzechTourism právo v případě nedostatečného zájmu o sdílené sektory po konzultaci s vystavovatelem přihlášku v závislosti na kapacitě změnit na samostatný sektor, případně přihlášku odmítnout.

Kontaktní osoba

Michaela Claudino
claudino@czechtourism.com
+16 46 269 4839 

Storno podmínky

Zruší-li vystavovatel svou účast na veletrhu, jsou stanoveny následující stornopoplatky:
  • v době kratší než 30 dnů před zahájením veletrhu 100 % z ceny za sektor

Poznámka

CzechTourism vítá účast maximálně dvou partnerů z řad regionů, DMC, hotelů nebo atrakcí. Přihlášky budou posuzovány dle data přijetí.

Přihláška

V případě že se Vám nenačítá okno níže, využijte prosím tento odkaz.