Pozvánka na open-air prezentaci Sommerfest v Berlíně

Pozvánka na open-air prezentaci Sommerfest v Berlíně

čvn 11 2024 - čvn 11 2024
DomůČasově omezené výzvy ke spolupráci a k účasti na akcíchPozvánka na open-air prezentaci Sommerfest v Berlíně
Zahraniční zastoupení agentury CzechTourism v Německu si Vás dovoluje pozvat ke společné prezentaci na open-air festivalu organizovaném spolkovým státem Durynsko v Berlíně dne 11. 6. 2024. Akce nabízí platformu pro interaktivní představení konkrétního turistického regionu či města zvaným účastníkům.

Sommerfest má podobu neformální networkingové akce, které zastoupení státu Durynsko v německé metropoli každoročně pořádá pro své VIP partnery, politiky a média. Letos se bude konat 11. 6. 2024 v centru Berlína na náměstí Zietenplatz. Díky spolupráci s Velvyslanectvím ČR v Berlíně je od roku 2018 na místě zastoupeno i Česko jako turistická destinace.

CzechTourism Německo nyní hledá pro společnou prezentaci jednoho partnera, který během jednoho večera bude moci v příjemné a neformální atmosféře představit svou nabídku ca 1,5-2 tisícům hostům zvaným zastoupením Durynska. Akce je určena pro nekomerční partery – regiony, města, podmínkou je nabídka doprovodného programu viz níže.

Termín a průběh Sommerfest 2024:

Místo konání: Berlín, Zietenpl. – naproti ambasádě ČR v Berlíně

Datum: úterý 11. června 2024 od 16.00 do 24.00

Program: Podmínkou účasti je poskytnutí doprovodného programu – ochutnávka, interaktivní zábava, soutěže atd. Vzhledem k charakteru akce pouze turistické prospekty nejsou dostačující. V rámci eventové lokace budou zdarma k dispozici místní speciality -tradiční durynský Bratwurst a pivo. Český stánek by tak měl ideálně nabídnout jiné produkty – zde rádi poradíme a doladíme program společně. Pro inspiraci fota z loňského ročníku, kdy byl partnerským regionem Ústecký kraj.

V rámci účasti organizátor zajistí:

  • prezentační stánek o velikosti ca. 12 m2 s logem #VisitCzechia
  • vystavovatelský pult a barové židle
  • veškeré náklady k zajištění provozu stánku (elektřina, voda, lednice dle požadavků)

Cena za účast: bezplatná. Partner si hradí sám přepravu na místo, přepravu propagačních materiálů, doprovodný program.

Uzávěrka přihlášek: 26. února 2024. CzechTourism si vyhrazuje právo potvrdit jednotlivé přihlášky dle jejich obsahové relevance.

Více informací:

Markéta Chaloupková
ředitelka CzechTourism Německo
e-mail: berlin@czechtourism.com
tel.: +49 30 94 88 36 3