Novinky portálu Kudy z nudy pro tento týden

Novinky portálu Kudy z nudy pro tento týden

DomůAktualityNovinky portálu Kudy z nudy pro tento týden
Redakce portálu Kudy z nudy připravila zajímavosti a tipy pro týden od 7. do 13. prosince 2020.
Nechte se inspirovat tipy na výlety za adventní atmosférou. Vydejte se za krásami zimní krajiny, na procházky do historických měst, nadchněte se pro vánoční tradice a betlémy. Přinášíme také další novinky ze seriálu článků #světovéČesko, který pravidelně představuje tipy na zážitky, atraktivní výletní i dosud neobjevená místa u nás.

Portál Kudy z nudy si dovoluje upozornit na výběr aktuálních tipů:
 
Portál Kudy z nudy využívá řada subjektů v cestovním ruchu jako jeden z významných marketingových komunikačních nástrojů. Vedle obvyklých muzeí, hradů, zámků a dalších památek nebo přírodních zajímavostí, jsou zde i nabídky sportovních a zážitkových aktivit, lázeňských a wellness zařízení, různých akcí a v neposlední řadě také služby z oblasti ubytování a gastronomie.

Nové aktivity a akce je možné vkládat pomocí jednoduchého formuláře přímo na webu. Uvítáme také zajímavé a aktuální informace z dění v ČR v oblasti cestovního ruchu v podobě tiskových zpráv - podmínkou je, že musí být nadregionálního charakteru a zajímavé pro individuální turisty. Text spolu s několika fotografiemi zasílejte na adresu katalog@czechtourism.cz.

Kontakt:
Štěpánka Orsáková
redakce portálu Kudy z nudy
+ 420 221 580 486
orsakova@czechtourism.cz
www.kudyznudy.cz

Facebook: facebook.com/kudyznudy/
Instagram: instagram.com/kudyznudy_cz/
Mobilní aplikace Tipy na víkend v Obchodě Play a App Store