Korejská roadshow má podpořit očekávanou obnovu přímého letu

Korejská roadshow má podpořit očekávanou obnovu přímého letu

bře 15 2023 - bře 17 2023
DomůČasově omezené výzvy ke spolupráci a k účasti na akcíchKorejská roadshow má podpořit očekávanou obnovu přímého letu
Zahraniční zastoupení agentury CzechTourism v Soulu zve k účasti na roadshow DISCOVER CZECHIA 2023, která proběhne v termínu 15. až 17. března v největších městech Soulu a Busanu. Akce směřovaná k podpoře rozvoje korejského incomingu, znovu navázání vztahů s korejskými CK a TO a v neposlední řadě i k letos očekávanému obnovení přímého letu do Prahy. Akce se koná v rámci projektu ekonomické diplomacie PROPED.
Roadshow Discover Czechia 2023 začíná pro české zahraniční účastníky 15. března (10:00-14:00) v Busanu, druhém centru země, kde se mohou zájemci zúčastnit prezentace a workshopu v hotelu Lotte Busan. Hlavní a stěžejní událostí však bude akce 16. března (14:00-20:30) v hotelu Four Seasons v Soulu, kde postupně proběhne tisková konference, prezentace ZZ Korea a partner či matchmakingový seminář pro podnikatele. Celý den uzavře slavnostní VIP večeře za účasti hlavních vysokých představitelů korejského cestovního ruchu, aerolinek a partnerů.
Nad rámec programu pro české partnery, CzechTourism připravil ještě dvě destinační prezentace v regionálních městech Daegu a Gwangju pro lokální cestovní kanceláře, které mají sloužit ke zvýšení povědomí o českém trhu a k podpoře prodeje zájezdů mimo Soul.  
Hlavním cílem celé Roadshow je zprostředkovat českým partnerům, našim regionům, cestovním kancelářím, provozovatelům či podnikatelům možnost co nejpřímějšího oslovení korejského trhu zároveň s prezentací novinek a nových trendů (cestování mimo města, líbánky, smart luxury) při obnově trhu a přímého leteckého spojení ze Soulu do Prahy od 27. března s Koreanairem.
V druhé řadě se snaží CzechTourism rozvinout synergii širší spolupráce s destinační společností Prague City Tourism a Letištěm Praha, k níž dochází v rámci destinační platformy Touchpointu směrem k destinacím na přímém leteckém spojení.
Nakonec si ZZ Korea dává za cíl prezentovat na tradičním, bonitním a v našem případě úspěšném trhu nové itineráře, novinky, či regiony. Zájemcům nabízí i edukaci ohledně náročného trhu a podporu k organizování individuálmích schůzek s vytipovanými partnery v Koreji.

Cena za účast na roadshow je symbolických: 100 USD + DPH 21 %.

V ceně poplatku je zahrnuta účast na roadshow, B2B stolek, možnost krátké prezentace z podia, účast na slavnostní večeři či obědě, podpora k networkingu. Podmínky jsou platné pro jeden subjekt. Náklady spojené s cestou a ubytováním si hradí účastník sám. ZZ Korea nabízí dle zájmu korporátní raty v hotelích, kde se koná roadshow.

Doporučený itinerář:
13. nebo 14. března  - přílet do Koreje
14. března večer - odjezd vlakem KTX do Busanu (koordinace ZZ Korea). Možnost ubytování v hotelu Lotte Busan za korporátní rate 254 000 KRW včetně DPH.
15. března, 10:00-14:00,  - workshop v Hotelu Lotte Busan
15. března - návrat večer do Soulu. Možnost ubytování za korporátní rate 270 000 KRW ve Four Seasons Seoul.
16. března, 14:00 – 20:30 - Tisková konference, prezentace, travel mart a slavnostní večeře v hotelu Four Seasons Seoul.
17. března - ZZ Korea nabízí možnost domluvit kolečko schůzek v korejských cestovních kancelářích


V případě Vašeho zájmu prosíme o zaslání Vaší závazné přihlášky nejpozději do 31. 1. 2023.

Pro případné dotazy jsme Vám k dispozici na níže uvedené adrese:

Mgr. Michal Procházka
ředitel CzechTourism Korea
Tel.: +82 10 7326 4123 (WhatsApp)
E-mail: prochazka.m@czechtourism.com